Закрыть меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Ткань: Болонья, оксфорд, дюспо
Состав: 100% полиэстер
Плотность: 70-100гр/м2
Производитель: Украина
Размеры: XS-XXXL
Цвета: Промо цвета, дополнительные оттенки
Минимальный заказ: 50 шт
Цена: Необходимо просчитывать

Промо накидки


Перевод на UA Скачать: прайс Прайс

Наша компанія займається пошиттям промо-накидок, а також розробкою індивідуальних типів виробів. Дані вироби застосовуються для рекламних цілей та проведення різного роду заходів: промо-акцій, презентацій, ярмарок, виставок та ін., також їх часто застосовують для співробітників магазинів. Накидки розробляються з урахуванням фірмового стилю компанії замовника, підбираються за кольорами, формам крою, пропорціям, і характеристикам матеріалів. Застосовуючи промо-накидки в рекламних цілях, вони виправдовують себе як по залученню нових клієнтів, так і вартості виробів, у порівнянні з іншими типами реклами, застосування текстильної продукції найбільш підходящий, і ефективний варіант. Дана реклама має динамічний характер і перебуває на рівні очей клієнтів та покупців. Також дані вироби брендуються логотипами компанії або іншими зображеннями інформаційного характеру. Накидки часто комплектують іншими типами виробів: футболки, кепки, інші типи головних уборів, торби, вітрівки, толстовки та ін.

Пошиття промо-накидок

Промо-накидки можна робити як стандартних типів крою і моделей, так і виконувати пошиття під замовлення, та розробку індивідуального дизайну відповідно фірмовому стилю. Дані вироби можна пошити з різних типів матеріалів: болонья, саржа, габардин та ін., також оформити різними елементами: шлейками, зав'язками, кишенями, клапанами.

Друк на промо-накидках

На промо-накидках часто роблять нанесення зображень: друк фарбами (шовкографія), нанесення термоплівки, термотрансферний друк (повно кольоровий друк на синтетичних тканинах), електронною вишивкою, бирками і шевронами. Логотипи наносять у різних місцях: на всі груди, ліва грудь, спина, кишені, клапани та ін. Для виконання друку, необхідно мати логотип у векторному варіанті, оскільки всі роботи з попередньої печатної підготовки виконуються на підставі векторних зображень, наприклад виведення просвітів, розробка вишивальної програми, розробка програми на порізку плівки.

Замовлення промо-накидок

Замовлення на розробку і виготовлення можна виконати за телефоном або електронною поштою, контакти яких вказані на цьому сайті у відповідному розділі. При складанні листа на замовлення необхідно враховувати такі моменти, в заголовку необхідно написати тип виробу "промо-накидки", а в змісті: розміри, кількість, кольору, тип тканин, якщо є, тоді прикріпити попередній технічний макет виробу і логотип, із зазначенням його розмірів, розташування, і типом нанесення.


образцы
Порядок работы
Запрос на просчёт
Согласование заказа
Подписание договора
Оплата заказа
Изготовление продукции
Отгрузка

О насКонтакты

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map