Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

Бірки


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Бірки це ткані елементи на яких виконується вишивка, друк сублімацією або мають плетіння логотипів компаній, виробників чи популярних брендів, вони пришиваються до виробів в різних місцях, за часту видимих, із зовнішнього боку. Крім того, бірки часто використовуються як розмірники, а також на них вказують такі дані як, склад тканини, щільність тканини, країна виробник, способи догляду та чистки виробів, робоча зміна. Бірки розмірники пришиваються на внутрішній стороні виробу, прихованої від загального огляду, оскільки вони мають чисто інформаційний характер.

Не можна забувати про те що є бірки виготовлені з картону, на яких також виконується друк логотипів компаній та інших зображень, в основному вони використовуються як цінників і штрих кодів з додатковою інформацією про продукцію. Такі елементи кріпляться за допомогою ниток, стяжок, ланцюжків тощо, для того щоб їх можна було легко зняти після придбання якого-небудь виробу.

Виготовлення бірок

Як було сказано раніше виготовлення бірок виконується різними способами з різним їх призначенням, ми поговоримо про два тканинних типи. Такі як друк логотипів і написів сублімацією, якаий виконується на синтетичній тканині в основному бейці довільній ширини і довжини. Даний тип друку підходить тільки для тканин що містять переважно синтетичне волокно, це пов'язано з типом фарб, які використовуються для друку. Але якість такого друку значно краще за більшість способів, в порівнянні з іншими типами нанесень, така печатка має насичені кольори, високу точність краю і майже не злазять при пранні, крім того такі бірки дуже приємні оку, мають яскравий перелив що відбиває світло.

Другий спосіб виготовлення тканинних бірок це плетіння полотна з різних кольорів ниток, формуючи тим самим необхідне зображення, в основному використовуються синтетичні нитки. Такі бірки чимось схожі на вишивку, оскільки вони мають схожий перелив тканини, але вишивки можуть виглядати значно різноманітніше, мати різне спрямування волокон, від яких світло відбивається під різними кутами, тим самим формуючи якийсь об’єм.

Замовити бірки

Замовити бірки їх виготовлення або друк можна за телефоном, електронною поштою або скайп чату зазначеними на сторінці "Контакти". При складанні запиту на прорахунок вартості потрібно вказати тип бірок що необхідно виготовити, їх кількість і розміри, макет зображення, яке необхідно перенести на бірку, потрібно прикріпити до листа, бажано у векторному форматі. Якщо у вас є тільки растрові зображення, в такому випадку ми можемо їх векторизувати. Про дану процедуру можна прочитати на сторінці "Макетування". Незабаром після отримання нами листи наші менеджери відправлять вам лист з прорахунком вартості на їх виготовлення і орієнтовні терміни відвантаження. У нас можна замовити бирки оптом від 200 шт. і більше.

Подібні матеріали нанесення печать


образцы
Порядок работы
Запрос на просчёт
Согласование заказа
Подписание договора
Оплата заказа
Изготовление продукции
Отгрузка

О насКонтакты

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map