Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

Цінники


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

В основному цінники звично для всіх мають вигляд паперової наклейки або етикетки із звичайною печаткою на них ціни і штрих коду. Насправді цим можна не обмежуватися і робити їх з різних матеріалів що мають різне оформлення, як самої етикетки або бірки, так і вмісту (безпосередньо інформації).

Цінники виготовлені безпосередньо для кожного типу виробу, які кріпляться до нього будь-яким способом, є одним із способів брендування такої продукції. Тому вони повинні мати певний стиль виконання, відповідний, як стилю компанії виробника, так і стилістиці виробу.

Виготовлення цінників

В першу чергу цінник це просто інформація про вартість продукції, відповідно того на чому виконується нанесення даної інформації і те як вона оформлена чи виконана, це всього лише її подання. Як і з іншими типами інформації (логотипи та написи), для якої вже звично стало застосовувати стилістичне оформлення, цінники також можуть бути оформлені абсолютно різними способами.

Цінники які знаходяться безпосередньо на текстильній продукції що продається, можуть мати різну форму, розміри, розташування, використовувані матеріали, їх кольори, фактуру і спосіб кріплення до нього.

Друк цінників

Ми можемо виконати друк цінників шовкографією, сублімацією, термоплівка, термотрансфера або зробити їх комп'ютерної вишивкою, загалом будь-яким з основних способів брендування. Їх уявлення може бути обмежене тільки вашою фантазією.

Так само при необхідності наші менеджери можуть виконати розробку дизайну цінників, які найкращим чином підійдуть продукції для якої вони призначені.

Замовити цінники

У нас можна замовити цінники оптом від 200 шт. і більше. Для виконання розрахунку вартості на їх виготовлення вам потрібно зв'язатися з одним із наших менеджерів або написати листа по електронній пошті, контактна інформація знаходиться на даному сайті в відповідному розділі.

Незабаром після відправлення листа вам прийде відповідь або зателефонують, для того що б повідомити вартість виготовлення, терміни виготовлення та способи оплати. Наш офіс знаходиться в Києві, де ви можете подивитися на різні зразки виробів брендованих логотипами.

Подібні матеріали нанесення печать


образцы
Порядок работы
Запрос на просчёт
Согласование заказа
Подписание договора
Оплата заказа
Изготовление продукции
Отгрузка

О насКонтакты

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map