Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

Комп'ютерна вишивка


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Одним з типів брендування одягу, який виконує наша компанія, це комп'ютерна вишивка. Вишивка логотипів на одязі служить додатковою рекламою, підвищує впізнаваність бренду, і допомагає виділити співробітників вашої компанії серед інших учасників ринку. Також це важливо коли кілька або більше компаній працюють на одній торговельної та офісної площі, або на виставках, презентаціях.

Комп'ютерна вишивка на одязі

Комп'ютерна вишивка на одязі, це найкрасивіший і приємний оку спосіб брендування, особливо якщо це об'ємна вишивка з гранями які переливаються на світлі. Вишивку краще усього робити на щільних тканинах, або середніх за щільністю, але з флізелиновим ущільнювачем. Ще можна робити шеврони з вишивкою на них, вони можуть бути пришивні або на клейовий основі, так чи інакше вони виглядають ще виразніше, ще позитивним є той момент, що їх можна використовувати повторно, перешивати на інші вироби.

Вишивку можна робити на кепках, готових виробах без підкладок або на тканині розміченій для подальшого розкрою. Також вона може мати різні розміри, розташування і кількість кольорів. Ціна за вишивку на відміну від більшості типів брендування формується не від кількості кольорів логотипу, а від кількості стібків вишивки.

Замовити комп'ютерну вишивку

Замовити комп'ютерну вишивку можна по телефону та електронною поштою зазначеним у розділі "контакти" на даному сайті. При складанні листа потрібно вказати тип виробів на які необхідно робити вишивку, його розміри і прикріпити файл із зображенням логотипу. У нашому офісі можна подивитися зразки вишивки, їх якість. При необхідності можна домовитися з нашим менеджером про зустріч в будь-якому зручному для вас місці, подивитися вишивку і обговорити деталі замовлення.

Подібні матеріали вишивка шеврони


зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map