Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

Етикетки


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Етикетки це один з додаткових носіїв інформації, наприклад про продукцію, куди можуть входити різні дані структуровані по будь-яким критеріям. Етикетки можуть зберігати в собі як технічну інформацію безпосередньо про виріб, так і інформації про компанію що брендує такі вироби, це можуть бути логотипи, слогани або написи, що інформують про якусь подію, майбутнього або минулого часу. Тобто буквально будь-яку інформацію включаючи зображення, які також можуть нести інформативний характер.

Етикетки це один із способів оформлення виробів і реклами компанії замовника, таких виробів. Мета такої реклами, це підвищення запам'ятовуваності і впізнаваності клієнтами бренду. А якщо вироби використовуються як корпоративний одяг, тоді вони покращують презентабельність обслуговуючого персоналу.

Виготовлення етикеток

Виготовлення етикеток виконується з різних матеріалів, тканин різної щільності, розмірів, фактури і складу. Також вони можуть бути розташовані як на внутрішній, так і зовнішній стороні виробу, в залежності від того яка інформація на них представлена.

Напевно до етикеток можна зарахувати будь-які ткані нашивки, довільної форми, розмірами від 2 до 10 см, пришиті до виробу, прямим рядком.

Друк етикеток

Друк етикеток може бути виконана різними способами, такими як: шовкографія, нанесення термоплівок, сублімація, термотрансферний друк. Крім того, напевно, до способів виконання брендування етикеток, можна віднести комп'ютерну вишивку оскільки вона також дозволяє робити різні зображення.

Вибір способу друку залежить в першу чергу від задумки ну і звичайно використовуваного типу тканини для виготовлення етикетки.

Замовити етикетки

У нас можна замовити етикетки оптом від 200 шт. і більше, для цього можна скористатися контактами зазначеними у відповідному розділі на цьому сайті. Ви можете зв'язатися з одним із співробітників нашої компанії, виконати прорахунок вартості та замовлення, на підставі наданої вами інформації.

Також ми виконуємо відвантаження замовлення для компаній і організацій які знаходяться в Києві або відправку службами доставки в межах України, які виконали 100% передоплату.

Подібні матеріали нанесення печать


образцы
Порядок работы
Запрос на просчёт
Согласование заказа
Подписание договора
Оплата заказа
Изготовление продукции
Отгрузка

О насКонтакты

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map