Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

Виготовлення шевронів


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Виготовлення шевронів, це одне з напрямок діяльності нашої компанії, також це один з типів брендування одягу. В основному замовниками даної продукції є різні компанії і підприємства, мета яких, зробити додаткову рекламу на одязі своїх співробітників.

Технологія виготовлення шевронів

Шеврон це невелика ділянка тканини, зазвичай прямокутний, також може бути іншої довільної форми, що має окантовку по краю і логотип в його середині. В основному робиться на щільних тканинах для кращого збереження форми, при вишиванні самого логотипу . Ще шеврони можуть бути пришивні і на клейкій основі, для приварювання їх на виріб термопрессом, а також мати флізелиновий ущільнювач. Вартість виробів формується від кількості стібків, застосовуваної тканини та інших матеріалів, що витрачаються, в залежності від потреб замовника, та загальної кількості виробів що замовляються.

Замовити виготовлення шевронів

Для того що б замовити виготовлення шевронів, необхідно написати нам листа, на прорахунок вартості. У листі потрібно вказати, кількість виробів його розміри і прикріпити файл із зображенням логотипу. При бажанні можна подивитися зразки у нас в офісі або при зустрічі з менеджером, в будь-якому зручному місці і зручний час для вас. Дані вироби можна замовляти оптом від 50 шт. і більше.


зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map