Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

Нанесення зображень


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Ми виконуємо нанесення зображень на одяг та інші текстильні вироби. В основному це логотипи компаній або зображення інформативного характеру. Нанесення логотипів на корпоративний одяг співробітників, дозволяє виділити їх серед конкурентів і служить додатковою рекламою.

У такого типу реклами є багато переваг у порівнянні з іншими видами, наприклад: можливість довгострокового її застосування, не прив'язана до одного місця, не вимагає обов'язкових щомісячних витрат у порівнянні з рекламними майданчиками, присутня динамічність, а також знаходиться на рівні очей відвідувачів.

Способи нанесення зображень

Нанесення зображень може бути виконано різними методами, такими як: друк фарбами, нанесення термо плівки, нанесення термотрансферних зображень, друк сублімації. До способів брендування одягу можна додати вишивку і пришивні шеврони, а також тампон друк, для сувенірної продукції.

Вибір типу нанесення або вишивки, залежить від різних умов: бюджетів, термінів відвантаження, типу виробу на який буде наноситься зображення, типу самого зображення, розмірів логотипів, а також ряду інших обов'язкових умов і переваг.

Нанесення зображень на одяг

Нанесення зображень можна робити на різних типах одягу: футболках, тенісках, вітрівках, торбах, кепках, накидках, халатах та багато ін. Ще друк робиться на крої, незшитих, в цілий виріб, формах тканини. Зображення можна наносити в різних місцях на одязі, найбільш популярні, це: на всі груди, на лівих грудях, на рукавах, на всю спину, уздовж нижніх кантів виробів, кишенях і клапанах.

Замовити нанесення зображень

Для замовлення нанесення зображень, ви можете скористатися контактними даними зазначеними у відповідному розділі сайту "Контакти". Також потрібно написати нам листа, запит на прорахунок вартості, із зазначенням всіх необхідних для вас параметрів. На протязі декількох годин з вами зв'яжуться і запропонують найбільш підходящий варіант. Також ви можете ознайомитися із зразками продукції, що цікавлять вас у нашому офісі або при зустрічі з менеджером.

Вартість замовлення розраховується індивідуально як при оптових замовленнях, при замовленні великих партій, вартість за одиницю значно нижче ніж при маленьких партіях.

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map