Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

Нанесення зображень шовкографією


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Наша компанія займається виготовленням рекламної, текстильної продукції, а також печаттю логотипів компанії та зображень інформативного характеру на текстиль. Одним із способів який ми використовуємо для брендування одягу, це шовкотрафаретне нанесення, текстильними фарбам.

Брендування одягу логотипами підвищує впізнаваність бренду і допомагає клієнтам визначити належність співробітників компанії, це важливо у випадках коли кілька підприємств працюють на одній офісної або торгівельній площі, а також на виставках, ярмарках і презентаціях. Часто нанесення зображень робиться на одязі спортивних команд, навчальних закладів та ін., для проведення різних турнірів або заходів.

Нанесення зображень шовкографією на одязі

Нанесення зображень шовкографією можна робити на різних типах одягу: таких як: вітрівки, футболки, теніски, накидки, фартухи, бандани, прихватки, на крої та ін. Ще можна робити нанесення на стрейчевих тканинах, крім тканин з водовідштовхувальними і масло відштовхуючим просоченнями. Нанесення можуть мати різне розташування і розміри на одязі.

Попередня підготовка нанесення зображень шовкографією

Для нанесення зображень шовкографією потрібно мати логотипи в векторних форматах, у разі якщо в наявності є тільки растрові зображення, необхідно виконати їх векторизацію. З питань векторизації зображень, можна звернеться до наших менеджерів або прочитати на сторінці "Векторизация зображень" на даному сайті.

Нанесення шовкографією можуть мати до шести кольорів на світлих тканинах і до п'яти на темних, шостим кольором виступає білий плашковий колір, який друкується першим і виступає в ролі фону. Це необхідно для отримання правильного відтінку кольору, незатемненого.

Замовити нанесення зображень шовкографією

Для того що б замовити нанесення зображень шовкографією, необхідно зв'язатися з нашим менеджером по телефону або написати електронного листа. У листі потрібно вказати тип виробів на яких потрібно робити нанесень, їх кількість, вказати розміри і розташування логотипів, а також прикріпити макет зображення у векторному форматі.

У нашому офісі є всі типи нанесень з якими можна ознайомитись для порівняння їх якості.

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map