Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

Нанесення логотипів шовкографією


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Наша компанія займається виготовленням брендованого одягу для співробітників різних організацій, як робочої уніформи так і рекламної. Нанесення логотипів на одяг співробітників виконує роль додаткової реклами, підвищуючи впізнаваність бренду, особливо актуально у випадках роботи декількох підприємств на одній робочій площі, як наприклад: офісні приміщення, торгові центри, виставки та презентації.

Така реклама має динамічний характер, не вимагає обов'язкових щомісячних витрат на повторне придбання як на рекламних майданчиках, знаходиться на рівні очей відвідувачів і клієнтів.

Де можна робити нанесення логотипів шовкографією?

Нанесення логотипів шовкографією можна виконувати на більшості типів одягу: футболках, тенісках, вітрівках, банданах, торбах, прихватках та багато ін. Також логотипи можуть мати різне розташування і розміри на продукції: на всі груди, на всю спину, на правій або лівій грудях, на рукавах, кишенях, клапанах, уздовж нижніх кантів виробів, та ін.

Друк фарбами можна виконувати майже на всіх типах тканин, за винятком тканин з високим ворсом і тканин з водовідштовхувальними просоченнями. Ще можна друкувати на стрейчевих тканинах, спеціальними фарбами які мають властивість розтягуватися разом з тканиною.

Що потрібно для нанесення логотипів шовкографією?

Для виконання нанесень шовкографічним методом необхідно мати логотипи в одному з векторних форматів, таких як: *. cdr, *. eps або *. ai, а саме розроблені в програмах CorelDRAW та Adobe Illustrator. Якщо у вас є зображення в растрових форматах, таких як: *.jpg, *.jpeg, *.gif, *.tif, *.bmp або *.png, їх необхідно векторизувати. Для чого потрібно, в одній з векторних програм, намалювати векторної лінією по верх растрового, нове зображення.

Як замовити нанесення логотипів шовкографією?

Для замовлення нанесення логотипів шовкографією, можна зв'язатися з нашим менеджером за телефоном, вказаним на даному сайті, для уточнення деталей замовлення. Також необхідно скласти лист запит на прорахунок вартості, з таким змістом: кількість нанесень, кількість кольорів зображення, на яких виробах необхідно робити нанесення, місце розташування логотипів на виробі, тип тканини з якого виконано виріб, прикріпити зображення логотипу у векторному форматі.

Лист є обов'язковою частиною замовлення, оскільки буде підставою для формування замовлення на виробництво.

Також можна домовиться про зустріч з нашим менеджером в будь-якому для вас зручному місці, для узгодження деталей замовлення, а також перегляду зразків.

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map