Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

Нашивки


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Один із способів брендування текстилю який ми пропонуємо це нашивки з різними способами нанесень, друку та вишивки на них. Нашивки добре підходять для брендування готових виробів, на ділянках доступних для їх пришивання, крім того їх можна робити на клейовій основі і приварювати до необхідної поверхні, що значно прискорює процес виготовлення.

Брендування логотипами компаній, різними способами текстильних виробів, у тому числі корпоративного одягу, промо-одягу та робочого одягу, підвищує впізнаваність і запам'ятовування бренду відвідувачами магазинів і клієнтами, так само це один з найбільш поширених способів реклами.

Виготовлення нашивок

Виготовлення нашивок виконується з різних типів тканин їх щільності і складу, вони можуть мати різні розміри, форми і розташування на виробі. Вибір тканини для нашивок залежить від типу виробу, які необхідно брендувати таким способом, а також від побажань клієнта. Нашивки можуть мати різну обробку краю, це можуть бути вишитий кант, підворіт або термообробка краю.

Друк на нашивках

Ми виконуємо друк на нашивках шовкографією, сублімацією, а також робимо нанесення термоплівок, термотрансфер або вишивку на них, логотипів, написів і зображень інформативного характеру. Для виконання брендування на нашивках, потрібно мати логотипи в векторних форматах, в разі відсутності таких і наявності тільки растрових зображень, ми можемо виконати їх векторизацію. Про способи брендування і процедуру векторизації, можна прочитати в розділах "Брендування" і "Векторизація" на даному сайті.

Замовити нашивки

У нас можна замовити нашивки оптом від 200 шт. або більше, для прорахунку вартості вам потрібно зв'язатися з нашим співробітником по телефону або електронною поштою, які вказані в контактах. Також необхідно вказати, тип тканини, її колір, розміри, а також тип нанесення і розміри написів або логотипів і прикріпити файли зображень. Незабаром після відправлення листа з вами зв'яжуться для надання розрахунку вартості.

Наш офіс знаходиться в Києві тому ми виконуємо відвантаження в зручному для наших клієнтів місці, в межах Києва. Так само ми виконуємо відправку готової продукції, службами доставки в інші регіони України.

Подібні матеріали нанесення печать


образцы
Порядок работы
Запрос на просчёт
Согласование заказа
Подписание договора
Оплата заказа
Изготовление продукции
Отгрузка

О насКонтакты

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map