Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

Друк на банданах


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Наша компанія виконує друк на банданах, різними способами та типи зображень. В основному це зображення логотипів компаній, різні інформаційні написи або повно-кольорові зображення продукції. Нанесення таких картинок і лого в корпоративних цілях називається Брендуванням, вироби з логотипами і написами найчастіше призначені для співробітників компаній і використовуються як корпоративний одяг. Мета застосування брендованих логотипами виробів, це реклама бренду, логотипу компанії, підвищення запам'ятовування і впізнавання його клієнтами.

Друк логотипів можуть виконувати без обмеження всі компанії, організації, підприємства, суспільства і т.д., які хочуть повідомити всім оточуючим про їх існування і спрямовану діяльність. Ми виконуємо брендування текстильних виробів, але таким же чином можна виконувати нанесення на інших типах продукції, такої як пакувальні пакети, упаковка різної харчової продукції, упаковка подарункової продукції або навіть брендування машин, стендів, меблів, приміщень та багато ін.

Типи друку на банданах

Повернімося до того як виконується друк на банданах, її типи і типи зображень що наносяться. Отже, типів друку велика безліч у зв'язку з безліччю умов, при яких можна використовувати тільки той чи інший спосіб, але також на більшості видів простої текстильної продукції можна виконувати брендування різними способами. Ось список способів друку і нанесень: шовкографія (друк фарбами на спеціальному верстаті до 6 кол.), сублімація (повно-кольоровий принтерний друк на синтетичних тканинах), термотрансфер (повно-кольоровий принтерний друк), термоплівка (плотерна порізка плівки 1 кол. до 3 кол. НЕ встик), вишивка (комп'ютерна вишивка нитками).

Крім різних способів друку і нанесень є багато інших способів брендування текстилю, наприклад: бірками, нашивками, шевронами, пришивними тисненнями на шкірі, розмірники, цінники і т. д. Друк на банданах може бути виконаній в різних місцях на виробі і мати різні розміри.

Вартість на брендування для кожного із способів розраховується по різному, і часто виконується індивідуально, оскільки загальна таблиця цін не завжди відображає дійсність витрачених матеріалів на їх виготовлення. Також це можуть бути векторні і растрові типи зображень від чого не рідко залежить вибір способу друку або нанесення.

Замовити друк на банданах

Для того що б замовити друк на банданах потрібно зв'язатися з одним із співробітників нашої компанії за допомогою телефонного зв'язку, електронною поштою або скайп чату. Також для виконання прорахунку вартості, нашим менеджерам потрібно точно знати характеристики і типи продукції, що замовляється, такі як: тип виробу, його розміри, тип матеріалу, кольору, а також тип зображення, передбачуваний тип друку або нанесення, його розміри і розташування на виробі. Також необхідно переслати нашим співробітникам, файл самого зображення, бажано у векторному форматі, а також можна прикріпити макет виробу.

Крім того потрібно знати що наш офіс знаходиться в Києві, ми можемо виконати доставку по Києву або відправку в інші регіони України службами доставки (нова пошта, нова лінія, нічний експрес тощо). Також ми виконуємо друк на банданах оптом від 100-а шт. і більше.

образцы
Порядок работы
Запрос на просчёт
Согласование заказа
Подписание договора
Оплата заказа
Изготовление продукции
Отгрузка

О насКонтакты

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map