Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

Друк на фартухах


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Друк на фартухах виконується різними способами в основному це такі типи нанесень як логотипи компаній, зображення інформаційного характеру, а також інформаційні написи. Даний тип друку, призначений для корпоративних цілей і реклами, узагальнено називається Брендуванням. Основна його мета - це збільшення попиту у конкретній компанії завдяки підвищенню запам'ятовування і впізнаванню бренду якої-небудь організації, підприємства, суспільства і т.д., її потенційними клієнтами.

Так само друк на фартухах виконується у великій кількості різноманітних кафе, ресторанів, магазинів, торгових точок і багато ін., для їх співробітників. Даний тип одягу брендований логотипами називається корпоративним одягом і застосовується безпосередньо в робочих умовах, звичних у певних видах діяльності.

Типи друку на фартухах

Друк на фартухах виконується різними способами, різних типів зображень і можуть мати різні розміри, а також розташування на виробі. Є такі типи друку і нанесень: шовкотрафаретний друк, друк сублімаційний, термотрансферний друк, нанесення термоплівок, до того ж сюди можна віднести вишивку як один з основних способів брендування.

Крім того є інші способи брендування одягу, такі як: пришивні шеврони, нашивки, розмірники, цінники, пришивні тиснення на шкірі, друк на бейці і кантах, різних шлейках. Визначитися з вибором нанесень та інших способів брендування вам допоможуть наші менеджери, які також можуть підготувати для вас технічні макети передбачуваного кінцевого виробу.

Замовити друк на фартухах

Якщо вам необхідно зробити друк на фартухах для цього зв'яжіться з нашим співробітником відділу продажів, по телефону, електронній пошті або скайп чату. Для виконання розрахунків вартості, нашим менеджерам може знадобиться така інформація: тип виробів, їх розміри, кількість, кольору, тип тканини. Крім того, для нанесень потрібно вказати, тип друку, їх розміри, кількість, розташування і прикріпити до листа файл з зображеннями логотипів і якщо є технічних макетів, бажано у векторному форматі.

Наш офіс знаходиться в Києві і за необхідності ми можемо виконати відвантаження в зазначеному вами місці в межах Києва або виконати відправку в інші регіони України службами доставки такими як: нова пошта, нова лінія, нічний експрес, ин тайм і т.п. Ще потрібно враховувати що ми виконуємо друк на фартухах оптом від 50 шт. і більше.

образцы
Порядок работы
Запрос на просчёт
Согласование заказа
Подписание договора
Оплата заказа
Изготовление продукции
Отгрузка

О насКонтакты

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map