Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

Нанесення на крої


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Нанесення на крої необхідний найчастіше у випадках коли ділянка або елемент на якому необхідно виконати брендування не дозволяє виконати дану операцію, коли виріб повністю зшите. Найчастіше це нанесення на таких елементах як клапани, шлейки, бирки, нашивки, окантовані елементи, і ті типи виробів які неможливо за пяліть на вишивальні п'яльця, шовкотрафаретний стіл або на стіл термопресса.

Нанесення на крої логотипів і зображень компанії як один з типів реклами несуть інформативний характер, а також підвищують запам'ятовування і впізнаваність брендів, клієнтами. Позитивні фактори даного типу реклами це: відносна дешевизна таких виробів, довгостроковість її використання, відсутність прив'язки до одного рекламного місця або майданчика, дана реклама знаходиться на рівні очей відвідувачів, а також має деякий динамічний характер.

Виконання нанесення на крої

Ми виконуємо нанесення на крої а також брендування такими способакмі як: шовкографія, нанесення термоплівки, друк сублімацією і вишивка. Також ми можемо брендувати вироби бирками, розмірниками, тисненнями на шкірі, шевронами та нашивками.

Брендування виробів виконується логотипами компаній, написами і зображеннями информирующего характеру. Логотипи та зображення можуть мати різні розміри і розташування на виробі, а також підбираються залежно від типу тканини і складності виробу. Для того щоб виконати брендування, нам необхідно отримати від вашою сторони логотипи в векторних форматах, тільки в рідкісних випадках коли потрібно виконувати друк повнокольорових зображень, необхідні зображення високої якості. У випадках коли у вас прості векторні логотипи до 6-ти кольорів але є тільки растрові їх зображення та копії, ми можемо виконати їх векторизацію.

Замовити нанесення на крої

У нас можна замовити нанесення на крої такими способами як зв'язок з менеджерами по: телефону, скайп чат та електронна пошта. Для виконання розрахунку вартості нам потрібно знати такі дані як: тип тканини на якій необхідно виконати друк, розміри, кількість і розташування, а також кількість кольорів, зображення логотипів прикріплене і відправлене по електронній пошті. Обов'язково потрібно вказати контактні дані для зворотного зв'язку. Найближчим часом після відправки листа ви отримаєте відповідь з прорахунком вартості передбачувані терміни виготовлення і способи оплати.

Всі типи виробів і нанесення на крої можна замовляти оптом від 50 шт. і більше, в деяких випадках від 100 шт. Також ви можете побачити зразки печатки і виробів в нашому офісі у Києві.

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map