Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

Друк на накидках


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Ми виконуємо друк на накидках для наших клієнтів, таких типів зображень як: логотипи та написи, а також зображення інформативного характеру, продукції і наданих ними послуг. Накидки з такими зображеннями найчастіше застосовуються для проведення різних заходів: промо-акцій, політичних акцій, презентацій, виставок і т.п., а також в якості корпоративного одягу співробітників, які потребують застосування такого типу одягу та специфічних робочих умовах.

Як і всі типи реклами, брендування одягу має ряд своїх переваги, таких як: порівняно низька вартість по відношенню до тривалості застосування такої продукції, даний тип реклами знаходиться на рівні очей клієнтів, підвищує презентабельність співробітників, допомагає визначити приналежність співробітника тієї чи іншої компанії що особливо важливо коли кілька організацій працюють на одній торговій або офісної площі, а також має деякий динамічний характер і не прив'язана до одного рекламному місцю або майданчику, крім того не вимагає обов'язкових щомісячних витрат.

Типи друку на накидках

Друк на накидках як і на інших типах текстильної продукції може бути виконана різними способами: шовкографією, термоплівка, термотрансферним нанесеннями, сублімаційною печаттю, а також можуть бути брендовані вишивками, нашивками, шевронами, пришивними тисненнями на шкірі, розмірники, цінниками і багато ін.

Зображення можуть бути розташовані в різних місцях, мати різні розміри і кількість кольорів, від чого і залежить вибір того чи іншого способу брендування. Найчастіше складні місця для брендування сильно обмежують вибір способу друку, тому в таких місцях краще всього виконувати друк ще в процесі їх виготовлення, на крої, а саме незшитих елементах і деталях виробу.

Замовити друк на накидках

Щоб замовити друк на накидках і виконати розрахунок вартості вам потрібно зв'язатися зі співробітником відділу продажів. Крім того, потрібно вказати деталі замовлення: тип виробів, їх розміри, кількість, колір, тип тканини, і для друку вказати тип, розміри, розташування і кількість кольорів, а зображення логотипів прикріпити до листа у векторному форматі.

Крім того ми можемо виконати доставку по Києву при необхідності, оскільки наш офіс знаходиться в Києві, також ми виконуємо відправку в інші регіони України службами доставки. У нас можна замовити друк на накидках оптом від 50 шт. і більше.

образцы
Порядок работы
Запрос на просчёт
Согласование заказа
Подписание договора
Оплата заказа
Изготовление продукции
Отгрузка

О насКонтакты

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map