Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

Друк на одязі


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Ми робимо друк на одязі різних її типах, брендування логотипами компанії, написами і зображеннями які несуть рекламно-інформативний характер. Так само ми займаємося пошиттям одягу різних її типів, для корпоративних клієнтів, такі як: майки, футболки, теніски, реглани, вітровки, жилети, флісовкі, торби, прихватки, краватки ібагато ін. Всі типи одягу та текстилю можна брендувати зображеннями та логотипами, вибір методу брендування залежатиме від типу виробу, його складності, і типу тканини застосовуваного для пошиття.

Виконання друку на одязі

У нас можна замовити друк на одязі шовкографією, сублімаційний друк, нанесення термоплівки і термотрансферних зображень, вишивками, а також брендування нашивками, шевронами, бирками, розмірники і тисненнями на шкірі. Про кожен з типів брендування можна прочитати у відповідному назві розділі "Брендування", на даному сайті.

Для того що б виконати друк на одязі нам потрібно отримати від вас логотипи та зображення у векторних форматах, у випадку якщо у вас є зображення тільки растрових форматів файлів, ми можемо виконати їх векторизацію, що більш детально описано в розділі "Векторизация" даного сайту.

Замовити друк на одязі

Для того щоб замовити друк на одязі і виконати попередній прорахунок, вам необхідно зв'язатися з нашим менеджером і надати таку інформацію: тип виробів на яких необхідно робити друк, розміри, розташування і кількість нанесень, а також відправити нам листа з прикріпленим зображенням. Підтримувати зв'язок з нашими менеджерами можна за телефонами вказаними в контактах а також їх особистих телефонів, по електронній пошті і скайп чату, всі дані для зв'язку вказані в розділі "Контакти".

Перед виконанням замовлення, можна приїхати в наш офіс, який знаходиться в Києві, для ознайомлення із зразками, а також узгодження деталей замовлення. Також ви можете домовитися про зустріч з нашим менеджером у зручному для вас місці, а також зручний час, в межах Києва. Ми виконуємо друк на одязі оптом від 50 шт. і більше.

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map