Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

Печать на крої


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Наша компанія займається виготовленням корпоративного одягу для співробітників різних компаній, з різними типами діяльності: виробничих компаній, що надають послуги, торгових та ін. Також ми виконуємо брендування даного одягу логотипами компанії та інформативними зображеннями.

Часто буває так що на готовому виробі не можна виконати нанесення або вишивку, в такому випадку друк виконується на крої, наприклад : кишень, клапанів, шлейок або інших складно доступних елементів.

Типи друку на крої

Друк на крої може бути виконана будь-якими методами : шовкографія, термотрансфер, термоплівка, і якщо дозволяють розміри, вишивка. Такий спосіб вимагає тільки розмітки на печатних столах, для збігу малюнків на всіх виробах. Габарити друку не повинен перевищувати розміри крою з урахуванням на підворіть тканини для пришивання деталі.

Замовити друк на крої

Для замовлення друку на крої необхідно зв'язатися з нашим менеджером по телефону для уточнення всієї необхідної інформації, і написати лист запит на прорахунок вартості. У листі потрібно вказати кількість відбитків і прикріпити файл із зображенням або логотипом.

Також ви можете домовитися про зустріч з нашим менеджером у зручному для вас місці або приїхати до нас в офіс для ознайомлення із зразками виробів з нанесеннями.

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map