Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

Принти на футболку


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Принти на футболку виконуються для стилізації даних виробів і створення унікального дизайну. Зображення, які друкуються можуть нести в собі різну інформацію, мати вкладений сенс, ідею і т.п. На футболках друкуються зображення різних популярних героїв мультсеріалів, фільмів чи комп'ютерних ігор, зображення святкових подій як дні народження або новий рік, фотографії людей або тварин, різні зображення, що мають висміювання чого-небудь, картинки популярних тому чи іншому часу тематичних напрямків, будь то спортивних або політичних та багато ін. У нас можна замовити принти на футболкау тільки оптовими партіями від п'ятдесяти штук або більше. Але для бажаючих зробити своє нанесення в домашніх умовах ми розповімо, як це можна зробити.

Як зробити принти на футболку в домашніх умовах

У домашніх умовах доступний тільки один спосіб друку на футболках, це термотрансферний перенос. Що для цього потрібно? Вам знадобиться звичайний принтер (повноколірний), термотрансферний папір, праска, ну і звичайно ж сама футболка (бажано має в складі більше 60% бавовни). І так вибираємо будь-які що сподобалися зображення і друкуємо його на трансферний папір, на чистій стороні (на іншій стороні зазвичай присутня розмітка), для приварювання використовуємо гарячу праску, з встановленою температурою що межує зазначеній на текстильному виробі, щоб не спалити тканину. Нюанс друку таких зображень в тому, що вони можуть випратися десь через 10-ть прань, не повністю, але дуже відчутно.

Також потрібно знати, що є термотрансферний папір для білих тканин і для кольорових. У двох цих типів паперу різний спосіб їх приварювання до поверхні, для білих тканин можна приварювати прямо на виріб (зображенням, поверненим вниз до тканини, а розміткою в верх), у випадку з папером для кольорових тканин. Після друку на ній зображення, потрібно відокремити силіконову плівку від паперу і покласти на поверхню тканини білої стороною, а зображенням відповідно в верх, до поверхні праски. Для того що б зображення не прилипло до поверхні праски, потрібно використовувати кальку (папір, який зазвичай йде в комплекті, напів прозора, коричневого кольору має трохи видиме просочення) її кладуть на поверхню зображення використовуючи як прокладку між силіконовою плівкою і праскою. При приварювання такої плівки є деякі незручності у вигляді згортання при температурі і підгинаючи країв. Для того що б уникнути таких дефектів ка заламів краю потрібно акуратно розгладити зображення і притримувати його рукою в процесі приварювання, а також не підносити праску до плівки поки вона повністю не розігріється до необхідної температури.

Звичайно ж без деталей, зазначених вище, даний спосіб друку дуже простий і доступний кожному бажаючому зробити, щось унікальне і найголовніше своє.

Замовити принти на футболку

У нас можна замовити принти на футболках виконані різними способами, такими як: шовкографією, нанесенням термоплівок, термотрансферні нанесення, друк сублімацією, або навіть вишивку. Всі способи друку і нанесень які ми використовуємо стійкі до прання, стійкі до зношування, мають різну деталізацію зображень, що впливає на їх вартість, застосовувані до різних типів тканин. Таким чином ви можете вибрати найбільш підходящий спосіб для друку на виробах.

Для того що б виконати замовлення і прорахунок вартості вам потрібно написати електронного листа і відправити на поштову скриньку, вказану в контактах на даному сайті. У тілі листа потрібно вказати всі потрібні параметри замовляється виробу, в тому числі принтів.

образцы
Порядок работы
Запрос на просчёт
Согласование заказа
Подписание договора
Оплата заказа
Изготовление продукции
Отгрузка

О насКонтакты

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map