Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

Розмірники


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Всі типи одягу потребують яких небудь розпізнавальних знаків, для цих цілей використовують бірки, розмірники, етикетки і цінники. Деякі з них несуть загальну інформацію, таку як логотип компанії, розміри, колір виробу, склад тканини, контакти для зворотного зв'язку, і тому подібну інформацію.

Розмірники також є одним з додаткових способів реклами, та не рідко одним зі способів декорування, наприклад друк фарбами як самої інформації так і зображень що оформляють простий текст цікавими зображеннями, надаючи їм стилістику і додатковий дизайн кінцевому виробу.

Виготовлення розмірників

Ми виконуємо виготовлення розмірників з різних типів матеріалів з нанесеннями або вишивками на них, звичайно ж якщо мова йде про пришивні. Вони можуть мати різні розміри і при необхідності різне розташування, в основному розміри виробу вказуються на внутрішній стороні, але також вони можуть знаходиться і на зовнішній, видимій стороні одягу.

Ткані розмірники виготовлені з бейки або іншого тканного елемента крою, довільної форми, дуже зручні тим що їх можна замовити наприклад 10 тис., в той час як кількість замовляються виробів значно менше, відповідно собі вартість одиниці наближена до мінімальної витратної і дозволяє економити гроші.

Друк розмірників

Друк розмірників може бути виконаний як на пришивних елементах, так і прямо на одязі. Надрукувати розмірники можна такими способами як: шовкографія, термотрансферний друк, друк сублімаційний або, наприклад, виконати нанесення термоплівкою.

Природно в більшості випадків достатньо одноколірних нанесень, для такої інформації, ну а різноманітні кольори використовується, для додаткового оформлення. Також більш детальну інформацію про кінцеві способи друку такі: шовкографія, термотрансфер, сублімація, термопленка або вишивка, можна прочитати в розділі «Брендування».

Замовити розмірники

Для того що б замовити розмірники ви можете зв'язатися з нашими менеджерами за допомогою телефону, електронної пошти або Скайп чату, дізнатися у них всю необхідну інформацію і скласти запит на прорахунок вартості.

Ще потрібно знати що у нас можна замовити розмірники оптом від 200 шт. або більше, а доставку та відвантаження ми виконуємо в межах Києва тільки в разі попереднього узгодження. Крім того, ми виконуємо відправку замовляються виробів в інші регіони України при 100% передоплаті.

Подібні матеріали нанесення печать


образцы
Порядок работы
Запрос на просчёт
Согласование заказа
Подписание договора
Оплата заказа
Изготовление продукции
Отгрузка

О насКонтакты

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map