Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

Шовкографічне нанесення


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Шовкографічне нанесення це один з типів друку фарбами, для якого використовується спеціальне сито з трафаретом через які продавлюється фарба. Ця технологія існує багато тисячоліть, і застосовувалася ще в стародавньому Китаї, іншими словами пройшла вогонь, воду і мідні труби.

Шовкографічні нанесення застосовуються для друку на різних поверхнях: тканина, шкіра, папір та ін., для чого застосовуються різні фарби, які підходять безпосередньо до матеріалів на яких виконується друк. Також фарби можуть мати різні ефекти, хімічний склад, й інші характеристики.

Оскільки наша компанія спеціалізується в області розробки пошиття і брендування одягу, Ми виконуємо друк шовкографічним методом по тканині, спеціальними текстильними фарбами на водній основі. В основному це логотипи компаній і зображення інформативного характеру, і за своєю суттю є рекламою.

Шовкографічне нанесення на одязі

Шовкографічне нанесення можна робити на різних типах одягу: футболках, тенісках, вітрівках, накидках, фартухах, торбах, жилетах, комбінезонах, банданах та ін. Також воно може мати різне розташування на виробі і мати різні розміри: всі груди, ліва грудь, вся спина, рукава, уздовж нижнього канта вироби або інших необхідних місцях.

Нанесення можуть мати до шести кольорів на білих тканинах і до п'яти на чорних. Справа в тому, що на чорних тканинах шостим кольором є білий, підкладковим колір. Якщо ж друкувати без підкладкового (плашковий) шару, кольори виходять темними, тьмяними.

Шовкографічне нанесення, попередня печатна підготовка

Для виконання друку необхідно наявність логотипу або зображення у векторному форматі, котрі розробляються в таких програмах як: Adobe Illustrator або CorelDRAW і мають формати *.ai, *.cdr. Такі зображення малюються кривими лініями (їх називають векторними або сплайнами), мають закритий контур для заливки.

За наявності зображень тільки в растрових форматах як наприклад: *.jpg, *.bmp, *.png і подібних, їх необхідно векторизувати, перемалювати на підставі наявного малюнка.

Якщо у вас немає можливості самостійно намалювати такі або надати в готовому вигляді, наші менеджери можуть виконати векторизацію, оскільки це є однією з послуг що надаються нашою компанією.

Замовити шовкографічне нанесення

Для того щоб замовити шовкографічне нанесення необхідно зв'язатися з нашим менеджером по телефону і написати лист електронною поштою вказаними на даному сайті в розділі "Контакти". У змісті листа необхідно вказати кількість нанесень їх розміри і розташування, також до листа прикріпити зображення логотипу у векторному форматі з технічним макетом. У заголовку листа потрібно вказати назву даної сторінки "шовкографічне нанесення".

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map