Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

Шовкографічний друк


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Шовкографічний друк це тільки один з типів нанесень на одязі, які виконує наша компанія, для корпоративних клієнтів, а також інших організацій різного типу діяльності.

Шовкографія як тип нанесення застосовується для брендування одягу логотипами компанії або інформативними зображеннями, в корпоративних цілях застосовується як один із способів реклами продукту та імені компанії, підвищення впізнаваності, запам'ятовування клієнтами, а також виділення серед інших компаній подібного типу.

Шовкографічний друк на одязі

Шовкографічний друк на одязі виконується різними типами фарб в залежності від типу тканини з якої пошито виріб, це можуть бути: болонья, габардин, саржа, кулірна гладь, стрейчеві тканини, спанбонд, бавовняні тканини, тканини з різними просоченнями та багато ін.

Також це можуть бути різні типи одягу по їх типу і призначенню:

- Промо-одяг (футболки, теніски, толстовки, вітрівки, накидки, передники, фартухи, торби, кепки, бандани та ін.);

- Спецодяг (комбінезони, куртки, халати, жилети, головні убори, ін.);

- Медичний одяг.

Друк може мати різні розміри і розташування на одязі: на всі груди, ліва грудь, вся спина, на рукавах, вздовж нижнього канта виробу або будь-якому іншому місці. Ще шовкографічний друк може мати до шести кольорів на білій тканині і до п'яти на темних, оскільки шостий колір, це білий який використовується як плашковий (наноситься першим, в якості основи, допомагає отримати насичені кольори, оскільки при друку на темних тканинах без білої підкладки кольори виходять затемненими, тьмяними).

Шовкографічний друк, попередня печатна підготовка

Для виконання шовкографічного друку необхідно мати зображення у векторних форматах, це малюнки розроблені у векторних редакторах, намальовані лініями (кривими або так званими сплайнами). В основному вони розробляються в таких програмах як: Adobe Illustrator або CorelDRAW і мають формати *.ai, *.cdr.

Якщо є тільки зображення в растрових форматах, таких як: *.jpg, *.bmp, *.png і подібних, вони потребують векторизації, а точніше перемальовування, окреслення по наявному зображенню.

Також якщо ви не маєте можливості надати логотипи у векторному форматі, наші менеджери можуть виконати векторизацію, оскільки це є одою з надаваних нами послуг.

Замовити шовкографічний друк

Замовлення шовкографічний друку можна виконати по телефону або електронною поштою вказаними на даному сайті в розділі "Контакти". Також краще скласти лист запит на прорахунок, оскільки він буде підставою для замовлення на виробництво і гарантією виконання відповідно вказаному технічним завданням.

У змісті листа потрібно вказати такі дані як: розміри зображення, їх розташування, вказати тип виробу і тканини на яких буде виконано друк, а також прикріпити зображення логотипу і технічний макет з розташуванням. У заголовку листа потрібно вказати назву даної сторінки "шовкографічний друк".

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map