Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

Шовкографія на футболках


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Шовкографія на футболках як один з найбільш поширених способів друку зображень і логотипів, призначених для проведення різних рекламних заходів: промо-акцій, політичних акцій та агітацій, ярмарків, виставок, презентацій, концертів та виступів.

Шовкографія це друк фарбами через спеціальну трафаретну форму, також це один з найбільш якісних, довговічних і дешевих видів друку. Даним методом в основному друкуються прості зображення до 6-ти кольорів і логотипи компаній, але також є способи друку повно кольорових зображень використовуючи дану технологію.

Шовкографія на футболках це один із способів брендування одягу логотипами компанії. В основному одяг брендована логотипами застосовується як корпоративний одяг, для різних типів співробітників, різних організацій і підприємств.

Друк шовкографією на футболках

У нас можна замовити друк шовкографією на футболках від 50 шт. і більше. Даним методом можна друкувати в різних місцях на виробі, а зображення можуть мати різні розміри і кількість кольорів, від даних параметрів залежить формування вартість на них.

Для друку даним методом потрібні зображення у векторних форматах, таких як: *.ai і *.cdr. Але у випадку якщо є картинки тільки в растрових форматах: *.jpeg, *.bmp, *.tiff, *.gif, *.png і т.п., ми можемо виконати їх векторизацію (розробку на підставі наявних зображень).

Шовкографія на футболках це один з найбільш швидких способів друку і призначений для друку оптових партій продукції, оскільки мають деякі витрати на підготовчі роботи, як зображень, так і друкарського обладнання.

Замовити шовкографію на футболках

Для того щоб замовити шовкографію на футболках потрібно зв'язатися з одним із наших співробітників по телефону або електронною поштою, які вказані в контактах на даному сайті. Для розрахунку вартості нам потрібно отримати від вас таку інформацію: тип друку, його розміри, розташування і кількість кольорів, технічні макети та логотипи потрібно прикріпити до листа, попередньо помістити їх в архів. У найближчі години з вами зв'яжуться для того щоб надати розрахунок вартості, вказати терміни виготовлення, способи оплати і відвантаження, а також необхідну процедуру документообігу.

образцы
Порядок работы
Запрос на просчёт
Согласование заказа
Подписание договора
Оплата заказа
Изготовление продукции
Отгрузка

О насКонтакты

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map