Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

Шовкотрафарет


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Шовкотрафарет це один з найпоширеніших способів брендування і типів нанесень на текстиль, логотипів і зображень інформаційного характеру, який застосовується з метою реклами компанії, а також пропонованої ними продукції. Наша компанія виконує брендування корпоративного одягу призначеного для співробітників компанії: обслуговуючого персоналу, промо-персоналу, робітників та ін.

Даний тип нанесення виконується спеціальними текстильними фарбами, які переносяться (продавлюються) через спеціальний трафарет на поверхню виробів. Нанесення можна виконувати на виробах виконаних з різних матеріалів, для чого використовуються фарби підходящі для тих чи інших тканин.

Шовкотрафарет на одязі

Можна робити шовкотрафарет на одязі різних типів: футболках, тенісках, толстовках, вітрівках, передниках, накидках, фартухах, торбах, банданах, комбінезонах, жилетах, краватках та багато ін.

Шовкотрафаретні нанесення можуть мати різні розміри і розташування на виробі: вся спина, всі груди, ліва грудь, рукава, на кишенях, клапанах, уздовж нижнього канта виробу або інших необхідних місцях.

Також можна друкувати до шести кольорів на білих тканинах і до п'яти на чорних. Пов'язано це з тим що на чорних тканинах шостим є білий колір, який друкується першим і є таким чином основою. Справа в тому, якщо не використовувати плашковий (білий колір), зображення виходить затемненим, тьмяним.

Шовкотрафарет, попередня печатна підготовка

Шовкотрафарет виконується на підставі векторних зображень розроблених в спеціальних графічних редакторах: Adobe Illustrator або CorelDRAW, зображення мають формати *.ai, *.cdr.

Якщо ж у наявності є тільки зображення в растрових форматах, таких як: *.jpg, *.bmp, *.png і подібних, їх необхідно векторизувати, для чого потрібно перемалювати на підставі наявних.

У разі коли ви не можете самостійно розробити такі зображення, ми можемо надати послугу розробки або векторизації вашого зображення. Більш детальна інформація вказана на даному сайті в розділі "Векторизация".

Замовити шовкотрафарет

З питання "як замовити шовкотрафарет" необхідно звертатися до менеджерів нашої компанії. Виконати запит на прорахунок можна по телефону та електронною поштою зазначеними на даному сайті в розділі "контакти". Складання листа є обов'язковим і буде підставою для формування замовлення на виробництва. У змісті листа потрібно написати ряд основних параметрів: кількість нанесень, тип виробу на який будуть наноситься зображення, розміри і розташування, також потрібно прикріпити логотип і технічний макет, а в заголовку вказати назву цієї сторінки "шовкотрафарет".

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map