Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

Шовкотрафаретне нанесення


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Шовкотрафаретне нанесення це один з типів нанесень і методів брендування який застосовується в текстильній промисловості, для нанесення логотипів і зображень інформативного характеру на різні типи одягу.

Брендування одягу логотипами компанії дозволяє визначати клієнтами приналежність співробітників тієї чи іншої компанії. Це особливо актуально у випадках коли кілька компаній працюють на одній торговій або офісній площі.

Також нанесені зображення на одязі виконують роль реклами і застосовуються, для проведення різного роду заходів: промо-акцій, презентацій, ярмарків виставок, BTL, хостес, концертів, спортивних турнірів та багато ін.

Шовкотрафаретне нанесення на одязі

Шовкотрафаретне нанесення на одязі може мати різне розташування та розміри: всі груди, вся спина, ліва грудь, на рукавах, вздовж кантів виробів, на кишенях, клапанах, шлейках та інших необхідних місцях.

Також нанесення можна виконувати на різних типах одягу, таких як: футболки теніски, толстовки, манішки, фартухи, вітрівки, комбінезони, бандани, краватки, прихватки та ін.

Брендування одягу має ряд переваг у порівнянні з іншими типами реклами, наприклад: у застосуванні не має прив'язки до одного місця або площі, не має обов'язкових щомісячних витрат, довгостроковість застосування, така реклама знаходиться на рівні очей потенційних клієнтів, а також має динамічний характер.

Шовкотрафаретне нанесення, попередня печатна підготовка

Для виконання шовкотрафаретного нанесення необхідно мати логотипи та зображення у векторних форматах: *.ai, *.cdr або ін., які розробляються в спеціальному векторному редакторі, наприклад: Adobe Illustrator або CorelDRAW.

Растрові зображення в таких форматах як: *.jpg, *.bmp, *.png і подібних, потребують виконання векторизації, іншими словами перемальовування зображення векторними лініями на підставі наявного в растрі.

Наявність зображень у векторних форматах є необхідним, оскільки всі типу обладнання, для виконання нанесень працюють тільки з векторними зображеннями, і є всього лише заготівлею для розробки програм на порізку плівки, вишивальних програм, і виведення просвітів, для шовкотрафарету.

У випадку якщо ви не можете самостійно виконати векторизацію, це можуть зробити наші менеджери, більш детальна інформація знаходиться в розділі "Послуги" на сторінці "Векторизування зображень".

Замовити шовкотрафаретне нанесення

Що б замовити шовкотрафаретне нанесення, потрібно зв'язатися з нашим менеджером по телефону, для уточнення деталей замовлення, а також скласти лист запит на прорахунок вартості, по електронній пошті. Контактна інформація для зв'язку знаходиться в розділі "Контакти".

Лист на прорахунок є обов'язковим, оскільки буде підставою для замовлення на виробництво. Його необхідно скласти в такому форматі: в заголовку необхідно вказати назву даної сторінки "Шовкотрафаретне нанесення", а в змісті потрібно вказати: кількість нанесень, тип виробів на яких будуть виконуватися нанесення, тканина і розташування, а також прикріпити зображення у векторних форматах з технічним макетом.

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map