Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

Шовкотрафаретний друк


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Наша компанія займається виготовленням корпоративного одягу, для обслуговуючого персоналу і співробітників компанії, а також брендуванням текстильних виробів, різними методами: шовкотрафаретний друк, нанесення плівки, термотрансферний друк, друк сублімації, вишивками та ін.

Найбільш поширеним способом брендування одягу став саме шовкотрафаретний друк, завдяки своїй дешевизні і якості нанесення, також даний метод друку застосовується в інших напрямки: друк на папері, сувенірної продукції, платах, на різних матеріалах та багато ін.

Логотипи та зображення на одязі виконують роль реклами при проведенні промо-акцій, виставок, ярмарків, презентацій, хостес, BTL, спортивних заходів та інших масових подіях рекламного характеру.

Шовкотрафаретний друк на одязі

Шовкотрафаретний друк виконується на різних типах одягу, таких як: футболки, теніски поло, толстовки, вітрівки, передниках, манишки, фартухи, торби, бандани, жилети та багато інших.

Брендований одяг необхідний для визначення клієнтами приналежності співробітника тій чи іншій компанії, особливо це важливо у випадках коли кілька організацій працюють на одній торговій або офісної площі.

Логотипи шовкографією можна робити в будь-якому місці на одязі: на всі груди, на всю спину, ліву грудь, рукавах, клапанах, кишенях та інших місцях, ще вони можуть мати різні розміри і кількість кольорів, але не більше шести на білих тканинах і не більше п'яти на чорних.

Шовкотрафаретний друк, попередня печатна підготовка

Для виконання шовкотрафаретного друку потрібно розробити логотип у спеціальному векторному редакторі, наприклад: Adobe Illustrator або CorelDRAW, такі логотипи можуть мати формати: *.ai, *.cdr або ін.

Якщо є логотипи в растрових форматах, таких як: *.jpg, *.bmp, *.png і подібних, їх можна векторизувати, обмалювати по верх наявного зображення. У разі якщо векторизація не може бути виконана вашими співробітниками, тоді це зроблять наші менеджери.

Векторизація зображень є однією з послуг що надаються нашою компанією, більш детальна інформація знаходиться в розділі "Послуги" на сторінці "Векторизування зображень".

Замовити шовкотрафаретну печать

Для того щоб замовити шовкотрафаретну печать необхідно зв'язатися з нашим менеджером по телефону для уточнення деталей і скласти лист запит на прорахунок, який також буде підставою для замовлення на виробництво. У змісті листа потрібно вказати кількість нанесень тип вироби і тканина на яких будуть виконуватися нанесення, а також необхідно прикріпити зображення логотипів і технічний макет у векторному форматі.

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map