Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

Шовкографія


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Ми надаємо послуги з пошиття різної текстильної продукції, також одним з наших виробничих напрямків є брендування одягу логотипами компанії та зображеннями інформативного характеру, різними методами: шовкографія, нанесення термоплівки, термотрансферний друк, друк сублімаційний, а також вишивкою, пришивними шевронами й бірками.

Найбільш популярним способом брендурвання став шовкографічний тип нанесення або іншими словами друк текстильними фарбами на тканині. Своєї поширеності такий спосіб друку набрав завдяки дешевизні, особливо на великих партіях замовлення, а також з тієї причини що вони найбільш зносостійкі.

Шовкографія може бути виконана на різних типах тканин, для чого підбирається певний тип фарби, який буде краще триматися на поверхні. Також є фарби для тканин які мають властивість розтягуватися, які також будуть тягнутися разом з тканиною, без розтріскування зображення.

Шовкографія на одязі

Також можна робити шовкографію на одязі різного типу: футболках, кепках, толстовках, вітрівках, фартухах, передниках, накидках, банданах та ін. Нанесення можуть мати різне розташування: всі груди, ліва грудь, вся спина, рукав, а також уздовж нижнього канта виробу.

Шовкографічні нанесення можуть мати до шести різних кольорів на білих тканинах, і до п'яти на чорних, оскільки шостим кольором є білий, так званий плашковий колір (друкується першим, і є основою), для того щоб кольори що накладаються на перший шар мали повноцінну насиченість.

Шовкографія, попередня печатна підготовка

Для виконання нанесень шовкографічним методом, необхідно мати логотипи або зображення у векторних форматах, якщо ж у наявності є тільки зображення в растровому форматі, їх необхідно векторизувати. Для векторизації логотипів необхідно у векторному редакторі обмалювати лініями (сплайнами), ділянки зображення.

Що б отримати розділені шари кожного кольору, необхідно їх зібрати в групи або об'єднати в елементи. Далі необхідно розставити хрести, які надалі знадобляться, для налаштування друкарського обладнання та зведення зображення на виробі на якому буде виконуватися друк.

Замовити шовкографію

Замовити шовкографію можна по телефону або електронною поштою вказаними на даному сайті в розділі контакти. Обов'язково потрібно скласти лист, запит на прорахунок вартості, і скласти в такому вигляді: у заголовку вкажіть назву даної сторінки "Шовкографія", а в змісті необхідно вказати: на яких виробах будуть робитися нанесення, кількість нанесень і розташування, а також прикріпити зображення нанесення у векторному форматі.

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map