Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

Тиснення на шкірі


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Тиснення на шкірі, це ще один із способів брендування одягу який ми виконуємо на різних типах одягу. Як і інші способи брендування, тиснення на шкірі виступає в ролі додаткової реклами.

Чим же корисна така реклама? Вона інформує клієнтів про приналежність співробітника до тієї чи іншої компанії, що особливо важливо, коли кілька організацій працюють на одній офісної або торговій площі. Також вона дозволяє краще запам'ятати логотип компанії клієнтами і відповідно підвищує впізнаваність.

Виготовлення тиснень на шкірі

Тиснення на шкірі виконується при високому тиску і температурі спеціальним кліше, яке залишає свій відбиток. Шкіряні тиснення можуть мати різні розміри, а також їх можна пришивати або приклеювати на різні ділянки і елементи на виробі. Крім того, на шкірі можна виконувати вишивку або друк фарбами.

Для підготовки до виготовлення тиснення на шкірі, необхідно мати логотип компанії у векторному форматі, це такі формати як: *.cdr або *.ai. Якщо у вас є логотипи в растрових форматах, таких як: *.jpg, *.bmp, *.png і подібних, ми можемо виконати їх векторизацію.

Замовити тиснення на шкірі

Для того щоб замовлення тиснення на шкірі і прорахувати їх вартість, ви можете скористатися контактними даними. Для виконання попереднього прорахунку вам необхідно повідомити одному з менеджерів відділу продажів, в електронному вигляді або по телефону, таку інформацію: тип виробів, їх кількість, розміри і кольори, а також прикріпити до листа логотипи у векторному форматі, поміщені в архів. У найближчі години вам прийде зворотній лист або зателефонують, для того що б повідомити їх вартість і можливі терміни їх виготовлення.

У нас можна замовити тиснення на шкірі оптом від 200 шт. або більше, Ціна на тиснення розраховується по оптовому принципом, тобто чим більше замовлення тим менше вартість за одиницю виробу. Так само наш офіс знаходиться в Києві, тому при необхідності ми можемо виконати відвантаження в будь-якому зручному для вас місці в межах міста Києва. Також ми виконуємо відправку в інші регіони України службами доставки.

Подібні матеріали нанесення печать


образцы
Порядок работы
Запрос на просчёт
Согласование заказа
Подписание договора
Оплата заказа
Изготовление продукции
Отгрузка

О насКонтакты

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map