Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

Сублімація


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Друк сублімації це один з напрямків діяльності нашої компанії, також це один із способів брендування одягу, логотипами компанії та зображеннями інформативного характеру. Основний вид діяльності нашої компанії, це виготовлення корпоративного і рекламного одягу, а також іншої сувенірної продукції.

В основному сублімаційним способом друкуються прапорці та виконуються нанесення на футболках, банданах або краватках з крепсатину. Ще таким способом часто роблять бірки для одягу.

Сублімаційна печать

Сублімаційні нанесення на відміну від більшості типів нанесень можуть бути повнокольоровими. Також для друку такого типу нанесень підходять зображення в растрових форматах, єдиний нюанс у тому, що зображення повинні бути великого розміру, для отримання виразних відбитків.

Сублімація на одязі

Даним методом можна друкувати тільки на білих, синтетичних тканинах. Сублімація на одязі виконується за допомогою перенесення надрукованого зображення з паперу на тканину за допомогою термопресса. При прямого друці на рулонних тканинах, їх також необхідно піддавати термічній обробці.

Логотипи на одязі можуть мати різні розміри і розташування, часто це: вся груди, вся спина, ліва грудь, рукави, уздовж нижнього канта виробу та ін.

Замовити сублімацію

Для того щоб замовити сублімацію, вам потрібно написати лист, з таким змістом: тип вироби на яке необхідно робити нанесення, кількість виробів і прикріпити файл із зображенням логотипу, а також вказати розташування на виробі і розміри нанесення. Найближчим часом з вами зв'яжуться, для узгодження деталей замовлення.

У нашому офісі ви можете ознайомиться зі зразками подібних виробів або при зустрічі з нашим менеджером, в будь-якому для вас зручному місці. Сублімацію можна замовляти оптом, від 50 шт. і більше, залежно від кількості ціна може змінюватися.


зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map