Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

Термоперенос


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Наша компанія займається виготовленням корпоративного та рекламного, промо-одягу, і її брендендуванням логотипами компанії та зображеннями інформаційного характеру. Брендування одягу логотипами компанії, виконує роль додаткової реклами, та дозволяє клієнтаи легше визначити належність співробітника тій чи іншій компанії, особливо це важливо у випадках коли кілька організацій працюють на одній робочій площі: виставках, ярмарках, презентаціях, торгових центрах, офісних площах та ін.

В основному виконується термоперенос повнокольорових зображень, високої якості, в растрових форматах. Також це можуть бути логотипи, що мають більше 5-6 кольорів, які не підходять для друку шовкографією.

Термоперенос зображень

Термоперенос, це один із способів перенесення зображення з поверхні на тканину або готовий виріб. В основному такі зображення друкуються на спеціальних сублімаційних принтерах, друк виконується на термотрансферний папір, з якої в подальшому під тиском та при високій температурі переноситься зображення на тканину.

Термоперенос на одязі

Термоперенос як різновид нанесення на текстиль, має свої обмеження, наприклад: термо обробці не варто піддавати чисто синтетичні тканини, так само як і шовкографія вартість за нанесення обмежується форматами паперу А5, А4, А3.

Термоперенос можна робити на: футболках, тенісках, торбах, банданах, кепках, крої або розміченій тканини та ін.

Замовити термоперенос

Для замовлення термопереносу можна написати нам лист із запитом на розрахунок вартості, в ньому потрібно вказати: тип виробу на якому потрібно зробити нанесення, вказати розміри і розташування зображень, а також прикріпити до листа файл із зображенням логотипу. Для уточнення інформації ви можете зв'язатися з нашими менеджерами по телефону. Інформація для зв'язку знаходиться на сторінці "Контакти".

Ще ви можете подивитися зразки в нашому офісі або при зустрічі з менеджером в будь-якому зручному місці для вас.


зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map