Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

Термотрансфер


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Термотрансфер, це один з типів нанесення зображень на текстиль, які робить наша компанія. В основному таким методом наносяться зображення інформаційного характеру і в рідкісних випадках складні логотипи, які мають півтони і більше шести кольорів.

Брендування термотрансферним зображеннями виконується на корпоративному одязі співробітників, вони виконують роль додаткової реклами і допомагають виділити співробітників, а також визначити приналежність тій чи іншій організації. Що особливо важливо коли кілька компаній працюють на одній офісній або торговельній площі, на виставках, ярмарках і презентаціях.

Термотрансферний друк

Термотрансферний друк призначений для нанесення повнокольорових зображень, які друкуються на спеціальному трансферному папері, після чого переноситься на поверхню тканини при високій температурі, термопресcом.

Для даного типу нанесення потрібні зображення в растрових форматах, таких як: *.jpg, *.bmp, *.tif, *.png та ін. Також вони повинні бути великого розміру, для того що б картинка була чіткою.

Термотрансфер на одязі

Термотрансфер на одязі може мати різне розташування та розміри: на рукавах, на всю спину, на всі груди, на лівих грудях, на кишенях, клапанах, уздовж нижнього канта вироби та інших необхідних місцях. Ще їх можна робити на таких виробах, як: накидки, футболки, торби, кепки, теніски та ін.

На білих і кольорових тканинах використовуються різні типи термотрансферного паперу, але за якістю вони однакові, також як і кінцеве нанесення.

Замовити термотрансфер

Замовити термотансфер можна за телефоном та електронною поштою. У листі потрібно вказати тип виробу на якому будуть друкуватися зображення, вказати розміри і розташування логотипів, а також прикріпити файл із зображенням.

У нашому офісі ви можете ознайомиться зі зразками подібних виробів, подивитися на якість. Також ви можете домовитися з менеджером, зустрінеться в будь-якому зручному місці для вас, подивитися зразки і обговорити деталі замовлення.


зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map