Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

Ярлики


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Ярлики це ще один з поширених способів брендування виробів, також їх часто використовують як цінники, а саме на одній стороні виконується друк логотипу компанії, а на другий клеїться загальна інформація про виріб і ціна на нього.

Брендування такими виробами як ярлики, додає виробам більшої презентабельності і завершеності, це один з найбільш ефективних способів реклами, оскільки перебуває на рівні очей клієнтів. Ще такий спосіб реклами значно дешевше порівняно з іншими, оскільки не вимагає обов'язкових щомісячних витрат.

Виготовлення ярликів

Ми виконуємо виготовлення ярликів з щільних тканинних матеріалів, таких як мішковина, двонитка, спанбонд і багато ін. Найпоширеніші типи матеріалів, що використовуються для їх виготовлення, це картон (щільний папір) та пластик.

Кріпляться ярлики до виробів, звичайною ниткою або пластиковим кріпленням з використанням спеціального пістолета, вони просмикуються через люверси на такому ярлику, це зручно і дозволяє легко знімати їх і перебивати при необхідності.

Друк на ярликах

Друк на ярликах логотипів і зображень може бути виконаний різними способами: термоплівкою, шовкографією, вишивками, тисненнями на шкірі і їм подібними способами. Логотипи та зображення можуть заповнювати всю площу ярликів і бути двосторонніми.

Для друку, нанесень і вишивки зображень потрібні картинки розроблені в векторних редакторах і повинні мати файли векторних форматів, таких як: *.cdr і *.ai. Ще ми можемо виконати їх розробку або векторизацію наявних растрових зображень.

Замовити ярлики

Для того що б замовити ярлики потрібно зв'язатися з нашим менеджером, це можна зробити по телефону або електронною поштою, які вказані на цьому сайті в контактах. Для розрахунку вартості потрібно вказати тип виробів, їх розміри, тип використовуваного матеріалу, і спосіб брендування. До листа потрібно прикріпити зображення з логотипами і написами, а також якщо є в наявності технічні макети.

У нас можна купити ярлики оптом від 200 шт. або в більшої кількості. Ми виконуємо відвантаження готових виробів в зручному для клієнта місці і відправку в інші регіони України, службами доставки, якщо замовник знаходиться поза межами Києва.

Подібні матеріали нанесення печать


образцы
Порядок работы
Запрос на просчёт
Согласование заказа
Подписание договора
Оплата заказа
Изготовление продукции
Отгрузка

О насКонтакты

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map