Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

Макетування


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

При розробці дизайну виробів або узгодження нанесення логотипів, часто доводиться виконувати макетування замовлення для візуального представлення кінцевого виробу, та для уникнення розбіжностей. Макети хоч і мають простий вигляд але дуже сильно допомагають в питанні узгодження замовлення і його доопрацюванні. Макетування виконується у векторному представленні типів виробів і їх брендування, тобто у векторних форматах: *. EPS, *. CDR,, *. AI, *. PDF та ін. Далі для зручності роботи з клієнтом векторні формати раструються у зображення форматів: * . JPG, *. BMP, *. PNG і тд.т.п.

При необхідності брендування виробів Вам необхідно буде відправити логотип компанії або зображення необхідного нанесення, електронною поштою. Дані логотипи повинні бути так само у векторних форматах: *. EPS, *. CDR,, *. AI інакше нашим дизайнерам доведеться переводити ваш логотип у вектор, що займе чимало часу, також з питань перекладу ваших логотипів у вектор, можна ознайомитись на сайті в розділі "Векторизація зображення".

Також ми виконуємо макетування в таких напрямках як 3D-макетування меблевих, корпусних виробів, виставкових стендів і POS-продукції. З даними напрямками ми так само працюємо оскільки є постійні замовники від наших партнерів і виробництв.


зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map