Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

Векторизація зображень


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Векторизація зображення це переведення растрового зображення у векторне, тобто перетворення звичайного малюнка в форматах: *. JPG, *. BMP, *. PNG і т.п. в повноцінний робочий формат векторного зображення: *. EPS, *. CDR,, *. AI, *. PDF, застосовуваний в розрізі додрукарської підготовки та програмуванні програм для вишивальних машин.

Справа в тому що для виготовлення різних типів нанесень і вишивок, необхідні саме векторні формати логотипів оскільки в наступному вони використовуються або для наступного їх доопрацювання, а саме для підготовки вишивальних програм, оскільки вони так само будуються на основі векторного малюнка або використовуються на пряму для порізки плівок на плотерах які розуміють тільки дані формати, так само при друку на струменевому обладнанні дані формати ідеально підходять. Крім прямої прив'язки векторних форматів до більшості типів обладнань, дані файли легко корегує, а також ідеально масштабуються без втрати якості зображень. Потрібно враховувати той факт, що дані логотипи можна вільно віддавати в будь-які друковані видання для виготовлення друкованої рекламної продукції, оскільки будь-які друковані агенства, оскільки працюють з цими всіма форматами. Точніше кажучи принцип попередньої друкарської підготовки скрізь один і той же, чи то текстильне нанесення логотипів, вишивка або друк візитівок, листівок і багато іншого. Знову ж всі ці маніпуляції стосуються тільки логотипів і зображень які можна описати векторною лінією та виконати її заливку. Все що стосується фотографій зроблених на фотоатарате, 3D-зображень і зображень з великою кількістю напівтонів, до векторизації не мають ніякого відношення. Тут вже необхідно робити хорошої якості знімки, або 3D-ескізи.

Для узгодження точного вигляду виробу наші клієнти часто замовляють зразок. Підготовка зразка та його оплата обмовляється окремо, так само додаткову інформацію можна знайти на сайті в розділі "Підготовка зразка".

Ціни на векторизацію залежать від складності початкового малюнка, логотипу, його якості та розмірів, але лежать в межах 50-150 грн за одне зображення.


зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map