Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Габардин, болонья, саржа, хл.па.
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 65-285гр/м2
Виробник: Україна
Размір: XS-XXXL
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Одяг для обслуговуючого персоналу


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Компанія Sketch займається пошиттям та продажем одягу, для обслуговуючого персоналу. Наші клієнти часто потребують виготовленні одягу для свого персоналу і співробітників компанії. Одним з таких типо співробітників є обслуговуючий персонал для якого так само необхідна індивідуальна розробка стилю уніформи а також її пошиття (виготовлення). Для розробки такої уніформи необхідно враховувати кілька основних параметрів як: корпоративний стиль, середа використання данного виробу і властивості матеріалів (тактильні, щільності, складу, наявність пропитки, а також кольору або текстури тканин) необхідні для даних виробів. Підбір тканин залежить від бюджетів закладених на виробництво одягу для персоналу, оскільки основна видаткова частина як частина варіююча у формуванні ціни є саме витратний матеріал, а саме тканини і фурнітура. Ще необхідно вказувати розмірну сітку і кількість для виготовляемого одягу. Оскільки ми працюємо як оптовий виробник і постачальник одягу необхідно враховувати що ціна розраховується індивідуально від зазначених вище параметрів і може значно відрізняться при розрахунку різних матеріалів та кількості виробів, так як дорогі витратні матеріали сильно впливають на вартість, а також при невеликих замовленнях - постійні, незмінні витрати діляться в рівній мірі і лягають на одиницю виробу.

Наші дизайнери підготують для вас візуальний макет кінцевого виробу з подальшим його узгодженням і корегуванням. При необхідності виконання нанесень на одязі, брендування логотип компанії, Вам необхідно буде відправити дані логотипи у векторному форматі або за відсутності векторного варіанту прислати в растровому вигляді. Наші дизайнери переведуть його у векторний ваніант для подальшої роботи. Для чого необхідні дані маніпуляції, можна ознайомиться на сайті в розділі "Векторизація зображення". По виконанню замовлення вам будуть відправлені дані файли, оскільки вартість даних робіт буде розподілена на вартість кінцевого виробу. Далі йдуть такі питання як підготовка бухгалтерських документів підписання договору: оплата, строки виконання та відвантаження які більш детально описуються в самому договорі. Всі необхідні документи можна знайти на сайті в розділі "Документи".

Для узгодження точного вигляду виробу наші клієнти часто замовляють зразок. Підготовка зразка та його оплата обмовляється окремо, так само додаткову інформацію можна знайти на сайті в розділі "Підготовка зразка".


зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map