Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Габардин, болонья, саржа, хл.па.
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 65-285гр/м2
Виробник: Україна
Размір: XS-XXXL
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Кухарський одяг


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Кухарський одяг це одяг для співробітників ресторанів, кафе, громадського харчування і т.п., а саме для персоналу що працює на кухні і потребує чистого, а також зручного для роботи одягу: кітелі, сорочки, накидки, жилети, фартухи, брюки та головні убори. Кухарський одяг також не залишається без уваги, при його розробці враховується дуже багато факоров, таких як корпоративний стиль і необхідні для даного типу співробітників та виконуваних ними різноманытних робіт, функціональних обов'язків. Що безпосередньо впливає на дизайн виробу кількість і розташування кишень, наявність клапанів, бейки, використовувані тканини, фурнітуру та інше. Так само завжди можна вибрати з уже готових дизайнів поварсокого одягу або дизайнів одягу раніше виконуваних нашою компанією. Всі питання про дизайн можна обговорити з нашими менеджерами або на пряму з дизайнерами.

Ще наша компанія виконуэ брендування кухарського одягу, різноманітними типами нанесень: вишивка, нанесення термоплівки і шовкографія. Про дані типи нанесень, а також питаннях підготовки макетів логотипів, можна ознайомиться на сайті в розділі "Брндування" або обговорити з нашими менеджерами.

Для узгодження точного вигляду виробу наші клієнти часто замовляють зразок. Підготовка зразка та його оплата обмовляється окремо, додаткову інформацію можна знайти на данному сайті в розділі "Підготовка зразка".

Часто розробка з нуля дизайну таких виробів займає чимало часу, тому необхідно запастися терпінням і впевненістю що все вийде, а також тим самим часом. Ми і наш колектив готові і раді всебічно допомогти вам у цьому питанні.

Далі необхідно вирішити такі питання як підготовка бухгалтерських документів та підписання договору: строки виконання, оплата і відвантаження які так само описуються в самому договорі. Всі необхідні документи можна знайти на сайті в розділі "Документи".


зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map