Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

По брендам

B&С


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Ми поставляємо продукцію компанії B & з різними її типів і конфігурацій, крім того у даного бренду виробника є каталоги і розкладки кольорів, для зручності підбору та комплектації одягу співробітників і робочого персоналу. Даною продукцією користуються різні компанії та організаці: кур'єрські служби, склади, заправки, СТО, великі торгові магазини і великі мережі магазинів, офіси та мн.ін.

Компанія B&С пропонує великий вибір текстильних виробів і їх конфігурацій, таких як: теніски, майки, футболки, толстовки, сорочки, куртки та ін., Великий вибір кольорів. Вся продукція високої якості пошиття з використанням найбільш якісних матеріалів, при цьому вартість відносно не велика, за рахунок оптового виробництва і торгівлі даними виробами. Одяг B&С часто використовують для проведення рекламних заходів, промо-акцій і політичних акцій.

Лого на B&С

У нас можна замовити друк лого на B&С шовкографією і сублімацією, а також нанесення термоплівка і термотрансфера, крім того ми виконуємо комп'ютерну вишивку на виробах та брендування пришивними шевронами, тисненнями накоже, нашивками, розмірники і бирками. Логотипи молут мати різні розміри: А3, А4, А5 і мати різне розташування на одязі: уздовж кантів вироби, на рукавах, грудях, спніне, уздовж швоф і вздовж горловини.

Лого на B&С необхідно для збільшення кількості клієнтів і споживачів, підвищення запам'ятовуваності і впізнаваності бренду. Одяг брендована логотипами компанії, це хороший спосіб виділитися на ринку реді компаній, що працюють на ринку в такій же сфері діяльності.

Замовити B&С

Ви можете замовити продукцію компанії B&С оптом партіями не менше 50-ти виробів одного типу, цета і розміри можуть бути різними. Також для продбора кольору ми пропонуємо скористатися розкладкою кольорів, і ознайомиться з каталогом продукції.

При необхідності ми виконуємо відправку замовлення службами доставки, працюючими на території України, що актуально для інших регіонів, або відвантаження в будь-якому зручному місці в межах м Київ.


зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map