Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

Брендурвання


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Одним з видів діяльності компанії є брендування корпоративного одягу, а саме одягу співробітників компанії, або одягу для проведення різних заходів, акцій презентацій, виставок і ярмарків. Для таких типів співробітників як: офіціанти, промоутери, співробітники торгових залів, різного роду робочого та обслуговуючого персоналу, а також спортсменів, команд підтримки, політичних учасників та багато ін.

Брендування одягу логотипами компанії, виконує роль реклами, яка в свою чергу підвищує впізнаваність бренду, дозволяє визначити приналежність співробітника компанії клієнтом, що важливо коли різні компанії працюють на одній офісної або торгової площі.

Брендування одягу

Брендування одягу можна робити різними методами: шовкографією (друк фарбами), нанесення термоплівки, термотрансферні нанесення, друк сублімацією (на білих синтетичних тканинах), вишивка або шеврони, бірки та ін. Також можна брендувати сувенірну продукцію, тамподруком: ручки, чашки, флешки, годинник, попільнички та ін.

Логотипи можуть мати різні розміри і розташування на одязі: на всю спину, на всі груди, лівих грудях, на рукавах, кишенях, клапанах, шлейках, уздовж кантів виробу, горловини або нижнього канта, як на футболках тенісках, толстовках, вітрівках та інших подібних. Ще можна робити нанесення на головних уборах: шапках, кепках, козирках та ін.

Замовити брендування

Замовити брендування можна за телефоном або електронною поштою. У листі запит на прорахунок вартості, потрібно вказати кількість виробів і тип на яких буде виконуватися нанесення, також потрібно вказати тип нанесення його розміри і розташування, до листа потрібно прикріпити файл із зображенням логотипу. Найближчим часом з вами зв'яжуться наші менеджери, для уточнення деталей, про кожен тип нанесення і його вартість можна дізнатися в розділі "Брендування".

При бажанні ви можете ознайомиться зі зразками виробів і нанесеннями на них, в нашому офісі або при зустрічі з менеджером у зручному для вас місці.


зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map