Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Сделать быстрый заказ
Сделать заказ

Форма для замовлення


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Для замовлення продукції ми розробили багато функціональнию форму, основним її відмінністю є можливість відразу замовляти виріб, різних кольорів розмірів і навіть з нанесенням, печаткою, бирками, розмірники, вишивками і т.п. Тоесть якщо вам необхідно замовити, наприклад, футболки, потрібно "+ ДОДАТИ ТОВАР", вказати його розміри, кількість, кольори (при необхідності іншу допоміжну інформацію), після чого в даному блоці натиснути на символ "плюсик" під написом/заголовком "Лого".

Якщо ж ви купи якісь вироби в іншого виробника чи постачальника, і вам необхідно виконати тільки брендування вашої продукції. Натисніть "+ ДОДАТИ ПОСЛУГУ" вкажіть на якому матеріалі потрібно зробити нанесення, виберіть один з типів брендування. Тепер ви можете вказувати будь-яку кількість способів брендування стосовно до одного виробу.

Форма не така вже й страшна, в ній все досить логічно і послідовно, крім того відповідає номенклатурним призначень як у бухгалтерії. Крім того, якщо ви незнаєте як вчинити з яким не будь полем, можете його просто пропустити, і наприклад пояснити деталі в поле "Додатковий текст", деякі поля умовно обов'язкові, для заповнення, тому що вони розраховують ціну, що так само не настільки важливо , оскільки ціна може сильно різниться з реальною вартістю, наприклад із за зміни цін на фарби, тканини, інші витратні матеріали. Звичайно можна задатися вопросси, навіщо було взагалі виводити якісь не будь ціни. Найімовірніше ми все ж прийдемо до деякої стабільності і зможемо отримувати вхідні дані від наших постачальників. На даний момент розраховувана "СУМА" потрібна тільки для того що б сформувати приблизне уявлення про ймовірні витрати на придбання рекламної продукції.

При відправці, ніякі помилки заповнення не зупинять відправку даних. Єдині дані які потрібно обов'язково вказати це ваші особисті контактні дані. Без них ми просто не зможемо з вами зв'язатися. Крім того, можна не додавати ніяких товарів і послуг, а просто написати нам листа і відправити. Тобто формою можна користуватися просто як для звернення до тих персоналу, і номер замовлення буде просто номером заявки. Не всі дані будуть оброблені якщо вони не відпо правилам поля. Наприклад, в цифрових полях не повинно бути ніяких інших символів і навіть прогалин, крім Циферов. У текстових полях должни бути імена і назви тільки російською мовою, крім E-mail (тут поле повинно відповідати шаблоном).

Наші телефони:

  • Тел.: (093) 000 00 00

Зв'язок через Чат

e-mail: trade@sketch.kiev.ua

Адреса: Україна, Київ, вул. Старокиївська 10

Часи роботи:

  • Пн-Пт: 09:00-18:00

  • Сб-Нд: 10:00-13:00зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map