Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

По брендам

Корпоративний одяг


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Корпоративний одяг це одяг розроблений спеціально для співробітників компанії, і брендований логотипами компанії, для більшої впізнаваності і запам'ятовування компанії, їх споживачами та клієнтами. Вона виконує роль додаткової реклами, а також є частиною корпоративного стилю і культури компанії. І на додаток визначає позиції бренду, як відповідальні та виконавчі представники послуг і товарів.

Не мало важливий той факт, що кожна компанія прагне виділитися серед інших компаній і конкурентів на ринку. Для чого і розробляють логотипи, слогани, визначають корпоративні кольори, застосовувані шрифти та лінії, а також пропорції своїх логотипів, і строго прописують всі дані параметри в брендбук.

Тільки найкраща корпоративний одяг для наших клієнтів

Корпоративний одяг також розробляється індивідуально під кожного клієнта, ми намагаємося врахувати всі необхідні нюанси при розробці таких виробів, і щоразу виходить щось нове і унікальне, звичайно нас як виробників корпоративного одягу, це радує, а іноді дозволяє подивитися на ті ж речі з іншого сторони і знайти навіть для себе, що не будь, несподівано нове.

Характеристики корпоративного одягу

Ми виконуємо пошиття корпоративного одягу застосовуючи різні типи тканин, від плащових тканин, сорочковий тканин, саржа, габардин, кулір (кулірна гладь) і до тканин з різними захисними та іншими просоченнями. Так само часто використовуються нитки інших кольорів для виділення і додання деякого акценту такому одягу.

У нас можна замовити корпоративний одяг розроблений під будь-які потреби: з різним розташуванням і наповненням кишенями, блискавками, гудзиками, стяжками, люверсами, а також підкладкою і внутрішнім наповненням (утеплення). Всі ці параметри залежать від того в яких умовах буде застосуються даний одяг і якими властивостями він повинен володіти.

Для яких співробітників розробляється корпоративний одяг?

Корпоративний одяг носять такі типи співробітників, як: продавці торгових залів, промоутери, робочий персонал, співробітники ресторанів, готелів, кафе, а також мед персонал, та ін. Такий одяг, як додає презентабельності вашим співробітникам, так і виконує захисну функцію.

Типи, а також брендування корпоративного одягу

Найбільш популярними типами виробів є: футболки, теніски, толстовки, кепки, фартухи, накидки (манішки), фартухи, бандани краватки та торби, сумки. Також вони зручні тим що їх можна комбінувати один з одним і наприклад якщо у компанії кілька кольорів, одяг можна підібрати в тони які використовуються в логотипі. З перерахованих типів виробів багато можна купити вже в готовому вигляді і залишиться тільки брендировать їх логотипом, що сильно прискорює виконання замовлення.

Замовлення корпоративного одягу

Замовити корпоративну одяг можна, відправивши нам листа на електронну пошту, вказавши типи виробів, їх кількість, розміри, кольори і прикріпивши логотипи із зазначенням типу нанесення і його розмірів. У найближчий час наші співробітники зв'яжуться з вами і запропонують відповідний для вас варіант і назвуть попередню ціну. Всі питання стосовно термінів виконання та документа обороту, вирішуються, з провідним менеджером ваше замовлення.


зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map