Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

По брендам

Fruit of the Loom


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Fruit of the Loom - компанія яка виробляє безліч типів виробів, для проутеров, співробітників компаній, підприємств і організацій. Безліч типів співробітників використовують дану продукцію для зручності роботи і формування корпоративного стилю: кур'єрами, менеджерами, персоналом ресторанів і кафе, СТО, заправок і складських приміщенні, касир і консультантами великих торгових центрів або мереж магазинів.

Також Fruit of the Loom пропонує широкий асортимент текстилю: сорочки, толстовки, футболки, куртки, теннікі поло, майки, їх конфігурації, велику розкладку кольорів і каталог для зручності підбору, і комплектації корпоративного одягу для персоналу. Крім того, даний текстиль використовують для проведення презентацій, ярмарків, виставок, політичних та промо акцій, а також агітацій.

Лого на Fruit of the Loom

Ви можете замовити друк лого на Fruit of the Loom різними методами, такими як: шелкотрашаретная друк, вишивка, пришивними шевронами, нанесенням термоплівка, термотрансфера, сублімацією, бирками, тисненнями на шкірі і розмірники. Зображення і написи можуть розташовуватися в різних місцях, а також мати різні розміри. Це можуть бути такі способи брендування як: А5 на лівої чи правої грудей, А4 або А3 на всій грудей, А4 або А3 на всій спині, А5 на рукавах, А5 вздовж нижнього канта, горловини, і швоф вироби.

Замовити Fruit of the Loom

У нас можна замовляти всі типи виробів компанії Fruit of the Loom оптовими партіями, мінімальної кількість 50-т шт. виробів одного типу, розміри і кольори можуть бути різні. Крім того, ви можете ознайомиться зі зразками, каталогами та розкладками квітів, які є в нашому офісі. При замовленні продукції ви можете призначити місце відвантаження в межах Києва або замовити відправку однієї зі служб доставки працюють на території України.

Ви можете зв'язатися з нашими менеджерами за допомогою контактної інформації яка вказана на даному сайті, але ми рекомендуємо скористатися електронною поштою, що буде підставою для відправки замовлення на виробництво і гарантом при виникненні розбіжностей.


зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map