Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

По брендам

Жіночий одяг


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Ми займаємося розробкою та пошиттям одягу, для корпоративних клієнтів, рекламного їх застосування, в тому числі жіночий одяг для співробітників різних організацій. Більшість видів одягу та текстилю застосовується в рекламних цілях, проведення заходів, презентацій, промо акцій, ярмарків, виставок, святкових подій, концертів, спортивних турнірів і політичних акцій.

За останні 20 років застосування рекламного одягу та іншого текстилю, стало потужним інструментом для просування свого продукту на ринок, така реклама підвищує запам'ятовування і впізнаваність брендів. Ще вона має ряд переваг таких як: порівняно низька ціна, така реклама знаходиться на рівні очей відвідувачів і клієнтів, має деякий динамічний характер, не прив'язана до одного місця і не вимагає обов'язкових щомісячних витрат як на рекламних майданчиках, може використовуватися багаторазово і має тривалий термін її використання.

Пошиття жіночого одягу

Жіночий одяг може мати різну конфігурацію, набори, мати різні форми крою, поєднання кольорів і матеріалів. Також вона може бути оформлена різними функціональними і декоративними елементами, кишенями, клапанами, шлейками, ґудзиками і застібками, нашивками, написами, зображеннями та логотипами. При необхідності у нас можна замовити розробку стилю жіночого одягу у відповідності з корпоративним стилем, кольорів, форм і ліній, які присутні на логотипах. Крім того у нас є великий вибір готових типів виробів, інших брендів виробників рекламної продукції, які відібрані по оптимальному співвідношенню ціни і якості, а асортимент достатній для реалізації всіх поставлених, завдань і бюджетів, перед рекламною компанією.

Друк на жіночому одязі

На жіночому одязі можна робити друк нанесення і вишивки різними методами, це можуть бути логотипи, написи і зображення інформативного характеру. Якими ж способами можна робити такі нанесення, це може бути печать шовкографією, друк сублімацією, термотрансферні нанесення, нанесення плівкою, ще є такі способи брендування як: вишивка, шеврони, нашивки, бірки, розмірники, цінники, і шкіряні тиснення. У підрозділах сторінки "Брендування" можна ознайомитись з кожним типом нанесення.

Замовити жіночий одяг

Купити жіночий одяг можна попередньо зв'язавшись з одним з наших співробітників по телефону, уточнити всі деталі замовлення. Після чого потрібно написати нам листа з таким текстом: тип виробу, назва виробника, їх кількість, розміри і кольору, до листа прикріпити зображення логотипів, вказати тип нанесення, їх розміри і розташування. Найближчим часом після відправки листа з вами зв'яжуться, що б повідомити ціни на вироби що замовляються та нанесення на них, а також терміни виготовлення і відвантаження. Ще можна подивитися на всі види виробів і нанесень на них в нашому офісі, який знаходиться в Києві. Жіночий одяг можна замовляти від 50 шт. або більше, тобто тільки оптовими партіями.


зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map