Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

По брендам

Чоловічий одяг


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

У нас є великий вибір чоловічого одягу, який призначений для рекламних цілей і корпоративних клієнтів, а саме їх співробітників. Також ми займаємося пошиттям такого типу одягу та нанесенням логотипів, зображень і написів інформативного характеру.

Вся що виготовляється нами продукція застосовується для проведення різних заходів, промо- акцій, презентацій, виставок, ярмарків, святкових подій, концертів, спортивних турнірів, та політичних агітацій. Ще корпоративний одяг застосовується такими типами співробітників як: офіціанти, кур'єри, офісний персонал, обслуговуючої персонал, різного роду СТО, заправки і т. п.

Пошиття чоловічого одягу

У нас можна замовити розробку дизайну корпоративного одягу, а також пошиття чоловічого одягу для своїх співробітників. Одяг може мати різні форми крою, кольору, і може бути пошитий з різних тканин та їх поєднань, та з застосуванням різної фурнітури. Також у нас є великий вибір готових типів чоловічого одягу, інших брендів виробників рекламного та промо одягу. Які відібрані по оптимальному співвідношенню ціни і якості, а асортимент достатній для вирішення найбільш найрізноманітніших завдань.

Друк на чоловічому одязі

Можна робити друк на чоловічому одязі, різними способами, а також робити нанесення і вишивки, це можуть бути такі типи брендування як: шовкографія, вишивка, сублімація, термотрансфер, термоплівка, а також пришивні шеврони, нашивки, бірки, розмірники і цінники. Всі логотипи можна розташувати в різних місцях на виробі, а також робити їх різних розмірів. Більшість типів нанесень розраховуються за розміром нанесення, а саме форматам А3, А4, А5, інші ж як нанесення термо плівки по витраті плівки в погонних метрах 1п.м., вишивка розраховується за кількістю стібків, які заповнюють площу зображення. Всю інформацію про кожен тип нанесення можна прочитати в розділі "Брендування".

Замовити чоловічий одяг

Якщо вам необхідно купити чоловічий одяг, тоді для цього вам знадобиться зв'язатися з одним з наших співробітників по телефону, для уточнення деталей замовлення, і після чого скласти лист на прорахунок вартості. У ньому потрібно написати: типи виробів, кількість, розміри, кольори, назва виробника, а для нанесень і друку, вказати їх тип, розміри і розташування на одязі. Саме зображення потрібно прикріпити до листа, і бажано у векторному форматі. Ще при необхідності ви можете приїхати до нас і подивитися зразки всіх типів одягу та нанесень на них, ми на даний момент знаходимося в місті Київ. Ще потрібно знати що всі вироби можна замовляти оптом, від 50 шт., а ціни на них розраховуються по зростаючій градації, тобто чим більше кількість виробів, тим нижче ціна за одиницю такого.


зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map