Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

По брендам

Магазин одягу


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Незабаром ми відкриємо магазин одягу та іншої текстильної продукції що виготовляється нами. У ньому будуть представлені такі типи продукції як: футболки, кепки, теніски, толстовки, вітрівки, жилети, куртки, халати, накидки, фартухи, передники, постільна білизна, скатертини та ін. Більшість типів виробів призначені для корпоративних клієнтів, їх співробітників, а також для застосування їх в рекламних цілях.

Замовлення продукції в магазині одягу

У нашому магазині одягу, можна буде прямо на місці замовити вироби та нанесення на них, попередньо ознайомиться з необхідними їх типами, а також нанесеннями на них, отримати розширену консультацію з їх вартості та розрахунку ціни, за нанесення. Також якщо вам потрібно буде виконати просте нанесення на виробі, це можна буде зробити прямо на місці, нанесенням термоплівкою або термотрансферним нанесенням. Ще якщо вам потрібно зробити замовлення на велику кількість виробів, прямо на місці за вас складуть лист на прорахунок вартості, попередньо уточнивши всю необхідну інформацію. Ціна за одиницю виробу буде значно вище і розрахована з роздрібного прайсу.

Отримання консультації в магазині одягу

Також в магазині ви зможете отримати консультацію про способи оплати та документообігу, отримати комплект документів для підписання їх з вашого боку. Загалом отримати повне оперативне обслуговування, без розтягування і витрати часу на виконання рутинної роботи, яка зазвичай слідує після виконання замовлення.

Приходьте в наш магазин одягу і ви будите приємно здивовані обслуговуванням і компетентністю наших співробітників. Також для теплого і приємного проводження часу, вас пригостять гарячим чаєм або кавою, за бажанням. Ми завжди раді допомогти нашим клієнтам, максимально задовольняючи їхні потреби.

У нашій компанії ми прагнемо до максимально ефективної та продуктивної роботи, а також надавати максимально якісну продукцію, і продукцію що здатна вирішити поставлені, рекламні завдання, а також закладені бюджети на їх реалізацію.


зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map