Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

По брендам

Одяг


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Одяг це в першу чергу текстильний виріб, який може бути виготовлений з різних матеріалів і типів тканини. Також він є одним з першо необхідних для людини елементів життя. Також одяг ділиться на сезонні типи, літню, зимову та демісезонний, має різні форми крою для чоловіків, жінок і дітей. У першу чергу одяг призначений, для захисту людини від зовнішнього природного впливу (вітер, холод, дощ, сонце), а також впливу на шкіру людини шкідливими речовинами (різна побутова і виробнича хімія та багато ін.). Ще одяг, відносно недавно, став елементом корпоративного стилю компаній, як частина уніформи їх співробітників, та став застосовуватися в рекламних цілях. Одяг має різні форми що зв'язано з тим яку область тіла необхідно захищати, наприклад: голова, шия, торс, руки, тазостегнова частина, ноги.

Пошиття одягу

Ми є виробниками одягу, для рекламних та корпоративних цілей, також крім одягу ми робимо ще й інші типи текстилю: постільна білизна, скатертини, прапори, торби, сумки, прихватки та ін. Також виконуємо розробку індивідуального стилю корпоративного одягу, яка буде максимально відповідати, формам і співвідношенню корпоративних кольорів. Ще ми займаємося торгівлею готових типів виробів від прямих виробників текстильної промо продукції, відомих брендів. Про кожен тип рекламного одягу, більш детально, можна прочитати в розділі "Промо-одяг" на даному сайті.

Друк на одязі

Одяг можна брендувати різними необхідними способами, шовкографією, термоплівка, термотрансферний перенос, сублімаційний друк, вишивками, пришивними бірками, шевронами, тисненнями на шкірі, нашивками, розмірниками і цінниками, загалом на будь-який смак і колір. Логотипи можуть розташовуватися в різних місцях, і мати різний розмір: на всі груди, на всю спину, рукавах, кишенях, лівих грудей, уздовж кантів виробу, клапанах та ін. У розділі "Брендування" можна прочитати про кожен тип нанесення окремо і більш докладно про формування ціни на них.

Замовити одяг

Для того що б купити одяг у нас, вам потрібно зв'язатися з одним з наших співробітників по телефону, для уточнення деталей замовлення, після чого потрібно написати нам листа із зазначенням: типу виробу, бренду виробника, кількості, розмірів і кольорів, у разі якщо потрібно робити нанесення на одязі, потрібно ще вказати тип нанесень їх розташування на виробі і розміри. До листа прикріпіть архів з зображенням логотипів, переважніше у векторному форматі. Після отримання нами листи найближчим часом з вами зв'яжуться для того що б повідомити вартість замовлення і можливі терміни його виготовлення. У нашому офісі можна подивитися різні типи одягу, їх зразки з нанесеннями, наш офіс знаходиться в Києві. Ще якщо є необхідність ви можете зустрінеться з нашим менеджером в місці і час зручні для вас, але в межах Києва. Всі типи одягу і текстильних виробів з нанесеними на них, можна замовляти тільки оптовими партіями, не менше 50 шт.


зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map