Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

По брендам

Одяг для реклами


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

На даний момент на ринку вже існує велика кількість типів одягу для реклами. Застосування одягу для реклами є кращим способом для просування свого бренда, так як він в деякому сенсі є динамічним типом реклами, і відповідно привертає більше уваги ваших клієнтів. Даний тип одягу, в основному, роблять під замовлення, тим самим намагаючись дотримати деталі корпоративного стилю компанії, для максимальної впізнаваності і запам'ятовування оточуючими Вашого бренду. Також є великий вибір готової одягу для реклами: футболки, теніски, кепки, толстовки, куртки і торби. Їх можна вдало комбінувати в кольори копанні і брендуванням логотипами, роблячи різні типи нанесень і вишивок.

На кого розрахований одяг для реклами?

Одяг для реклами повинна мати максимальній огляд потенційними клієнтами Вашої компанії і тому його краще застосовувати для промо-акцій, співробітників торгових залів та інших масових типів заходів. Наприклад людина роздає листівки на вулиці краще запам'ятовується в корпоративному одязі, а співробітник торгового залу або кафе, має велику привабливість для відвідувачів і покупців.

Пошиття одягу для реклами

Ми виконуємо пошиття одягу для реклами з різних матеріалів і різних конфігурацій, необхідною кількістю кишень, а також інших необхідних деталей, як: блискавки, стяжки, люверси, ґудзики, липучки та ін. Рекламний одяг також розробляється під погодні умови в яких він буде застосуються, наприклад утеплені жилетки, вітрівки на підкладці, куртки для зимових умов або футболки теніски, накидки, кепки для літніх сезонів.

Замовлення одягу для реклами

У нас можна замовити одяг для реклами а також брендировать логотипами, такими як: шовкографія, плівка і виконати вишивку на них. Для розрахунку вартості необхідного Вам замовлення, досить відправити нам на пошту лист із зазначенням кількості виробів, їх кольорів, розмірів, а також при необхідності прикріпіть логотип з його розмірами і типом нанесення. Наші менеджери дадуть відповідь в найближчі години, для узгодження деталей замовлення, а також вартості і термінів виконання. Відносно документальних питань, ви також можете звертатися до менеджера ведучому ваше замовлення.


зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map