Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

Пошиття


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Основний вид діяльності нашої компанії, це пошив різної текстильної продукції, у тому числі корпоративного одягу, спецодягу та одягу для реклами. Ми виготовляємо такі типи продукції як: футболки, теніски, вітрівки, прихватки, краватки, бандани, косинки, накидки, фартухи, передники, постільна білизна, скатертини, халати, комбінезони та багато ін. Основними замовниками нашої продукції є корпоративні клієнти які купують одяг для своїх співробітників, а також для застосування її в рекламних цілях, проведення різних заходів, свят, презентацій, промо-акцій, виставок і ярмарків, де вони представляють свої товари та послуги. І потребують того щоб максимально виділити своїх співробітників серед маси інших компаній.

Пошиття одягу

Ми виконуємо розробку індивідуальних дизайнів одягу, а також пошиття одягу на замовлення за технічними макетами наших клієнтів. При розробці і виготовленні одягу ми застосовуємо різні форми крою, кольорів матеріалів та їх типів, для максимальної відповідності кольрам і формам корпоративних логотипів. Всі вироби можна оформляти різними елементами: кишенями, клапанами, шлейками, нашивками, стяжками, різними видами фурнітури, а також сполученнями їх кольорів. Пошиття одягу можна замовити тільки від 50 шт.

Замовити пошиття одягу

Ви можете замовити у нас пошиття різного текстильного одягу, для цього вам потрібно зв'язатися з нашим співробітником по телефону, для уточнення всіх деталей замовлення, після чого потрібно написати нам листа на прорахунок, за адресою вказаною в низу даної сторінки. Лист потрібно буде для формування замовлення на виробництво, в тілі листа потрібно вказати: тип виробу, кількість, кольори матеріалів, розміри, якщо є технічний макет, тоді прикріпіть його до листа, якщо потрібно робити нанесення або брендування, вкажіть тип нанесення, розміри і їх розташування, а також прикріпіть зображення, яке потрібно наносити.

Всі типи виробів можна замовляти тільки оптовими партіями від 50 шт. і більше, також це стосується брендування логотипами.

У нашому офісі можна подивитися зразки всіх типів виробів і нанесень на них, ми знаходимося в Києві. Ціни на пошиття виробів розраховуються виходячи з вартості матеріалів і виконуваних робіт.


зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map