Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

По брендам

Промо-одяг


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Промо-одяг це одяг спеціально розроблений, для просування бренду способом залучення уваги клієнтів на промоутера Вашої компанії. У промо одязі використовуються корпоративні кольори, написів і лого.

Промо-одяг, може бути будь-який одяг брендована корпоративним логотипом і написом. Найпоширенішим рішеннями для проведення рекламних заходів і промо-акцій, є застосування готових текстильних виробів з подальшим їх брендірованієм. Котрими можуть бути: кепки, футболки, толстовки, теніски поло, бандани, вітрівки, козирки та краватки. Цей вид промо-одягу поширений завдяки відносно низької ціни за виріб і різних способів їх брендування.

Пошиття промо-одягу

Також крім продажу готових виробів, ми займаємося пошиттям промо-одягу: фартухів, накидок, промо-курткок, сумок, рюкзаків, фартухів, промо-халатів та іншого промо-одягу. Пошиття індивідуально розроблених дизайнів одягу є найкращим способом відрізнити Ваших промоутерів, оскільки можна пошити неординарні, яскраві та запам'ятовуючі костюми, завдяки яким можна сформувати образу у потенційних клієнтів Вашої компанії.

Нанесення і вишивка на промо-одяг

Промо-одяг який ми пропонуємо вам, може бути брендований: вишивками, шовкографією, термоперенос, термоплівкою, а також шевронами і бирками, вашими логотипами і написами. Для виконання нанесень і вишивок, необхідна наявність логотипів у векторних форматах, оскільки всі попередні роботи з підготовки вишивальних програм, виведення плівок і програм на прорізку, виконуються на підставі векторних зображень.

Замовлення промо-одягу

Купити промо-одяг можна, попередньо виконавши замовлення на прорахунок і перевірку наявності готових виробів на складі. Для зв'язку з нашими менеджерами можна скористатися контактами вказаними на даному сайті у відповідному розділі "Контакти". При складанні листа на прорахунок, необхідно враховувати такі деталі як, в заголовку листа необхідно написати "Промо-одяг", а у вмісті вказати: типи виробів, їх кількість, розміри і кольори, при необхідності виконати нанесення на промо-одязі, також можна прикріпити логотипи або зображення у векторних форматах, вказати їх розміри, розташування, а також спосіб нанесення: друк фарбами, плівка або вишивка. За всіма питанням, щодо замовлення необхідно звертатися тільки до одного менеджеру, ведучому ваше замовлення, для уникнення не до розумінь і похибок.


зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map