Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

Робочий одяг


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Робочий одяг це тип одягу призначений для персоналу що виконує роботи в умовах підвищеної забрудненості або вимагають більш зручного і її функціонального виконання, також сюди відноситься сигнальний одяг зі світло відбиваючими стрічками.

Що ж входить до переліку типів одягу об'єднаних терміном робочий одяг, сюди входять: комбінезони, сорочки, штани, халати, куртки, жилети та головні убори. Всі вони часто комплектуються їх різновидами в залежності від потреб, умов роботи і функцій працівника (виконуваних ним робіт).

Пошиття робочого одягу

Ми виконуємо пошиття робочого одягу різного її призначення, з різних матеріалів, різних форм крою, щільності, фактури і кольору тканини, з використанням різної фурнітури і доповненням різноманітними візуальними і функціональними елементами.

Крім того, у нас можна замовити розробку дизайну робочого одягу, відповідно корпоративному стилю компанії замовника, основним кольорам, формам, лініям і пропорціям присутнім на логотипах компанії.

Друк на робочому одязі

Ми виконуємо друк на робочому одязі логотипів, зображень і написів, інформативного характеру, такими способами як: шовкографія, термотрансфер, сублімація, а також брендування комп'ютерною вишивкою, термоплівкою, бирками, нашивками, шевронами, пришивними тисненнями на шкірі і т.п.

Всі способи брендування можуть мати різне розташування і розміри на виробі, а також одна одиниця робочого одягу може бути брендування різними способами одночасно. Що дозволяє робити абсолютно різноманітні і унікальні дизайни, а також в деяких випадках навіть здешевлювати нанесення логотипів.

Купити робочий одяг

У нас можна купити робочий одяг оптом від 50 шт. і більше, одного типу, кольору і різних розмірів. Для того що б виконати розрахунок вартості одиниці виробу або комплекту, необхідно зв'язатися з нашим співробітником по телефону, вказаному в контактах або ж ви можете скористатися будь-яким іншим зручним засобом зв'язку і повідомити деталі замовлення. У найкоротші терміни з вами зв'яжуться для того що б повідомити вартість, передбачувані терміни виготовлення і спосіб оплати.

Наш центральний офіс знаходиться в Києві, там же ви можете ознайомитися із зразками різної продукції брендованої логотипами, написами і зображеннями. Ще потрібно знати, що при необхідності ми виконуємо відвантаження готового робочого одягу в будь-якому зручному місці в межах міста Києва, а також виконуємо відправку в інші регіони України, службами доставки.Подібні матеріали промо-одяг


образцы
Порядок работы
Запрос на просчёт
Согласование заказа
Подписание договора
Оплата заказа
Изготовление продукции
Отгрузка

О насКонтакты

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map