Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

По брендам

Рекламний текстиль


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Рекламний текстиль це велика різноманітність продукції, такої як: футболки, кепки, теніски, вітрівки, толстовки, реглани, жилети, торби, краватки, прапори, мішечки і багато іншого, призначені для дотримання корпоративного стилю, контролю охайності співробітників і обслуговуючого персоналу, а також проведення різних заходів.

Також корпоративний одяг використовують для різного типу співробітників, офісного, обслуговуючого і робочого персоналу: ресторанів, готелів, кафе, мегамаркетів, торгових центрів і в багатьох інших типах підприємств, а також організацій.

Дана продукція має ряд переваг у порівнянні з іншими типами реклами, наприклад такі як: широке охоплення аудиторії, відсутність прив'язаності до одного місця, відсутність обов'язкових, щомісячних витрат, як наприклад у рекламних майданчиків, вона знаходиться на рівні очей відвідувачів, мають динамічний характер, можливість тривалого її використання, та досить дешева.

Рекламний текстиль його розробка і пошиття

Виготовлення текстильної продукції може бути виконано з різних матеріалів, мати різні конфігурації, форми крою, доповнення елементами і деталями, із застосуванням різної фурнітури, а також відповідно корпоративному стилю компанії замовника: основних кольорів, форм, ліній і пропорцій, присутніх на логотипах компанії.

Рекламний текстиль можна доповнювати такими деталями як: кишені, клапани, шлейки, стяжки, зав'язки і багатьом іншим, також можна надати більшого контрасту і акценту використовуючи різні корпоративні кольори, окремих елементів, деталей, форм крою, застосовуваної фурнітури та ниток. Що в сумі збільшує залучення уваги відвідувачів і потенційних клієнтів.

Рекламний текстиль з нанесенням

Рекламний текстиль просто призначений, для брендування його логотипами та інформаційними зображеннями. Логотипи можна наносити різними способами: друк фарбами, нанесення термоплівок, друк сублімацією, термотрансферний друк. Ще на виробах можна робити вишивку, брендувати пришивними шевронами, а також бірками.

Всі типи нанесень значно покращують зовнішній вигляд виробів і надають їм завершеності. Також логотипи на виробах дозволяють визначити відповідність співробітників тій чи іншій компанії, що актуально коли кілька підприємств працюють на одній торговій або офісної площі.

Як замовити рекламний текстиль?

Для замовлення текстильних виробів, вам необхідно зв'язатися з нашим менеджером по телефону, для уточнення деталей, а також скласти лист запит на прорахунок, який є обов'язковим і буде підставою для замовлення на виробництво.

У листі необхідно представити структуровані дані: тип виробів, кількість, розміри, кольори, матеріали що будуть використовуватись, тип нанесення, кількість, розміри і розташування, а також прикріпити технічні макети виробів, та логотипів, у векторних форматах. У заголовку напишіть "рекламний текстиль".

Також ви можете домовиться про зустріч з нашим менеджером, в будь-якому зручному місці і необхідний час, для узгодження зразків матеріалів, тканин, фурнітури, типів нанесень і вишивок, а також готових зразків подібних виробів. Зразки можуть бути залишені вам, для узгодження їх з вашим начальством, під грошову заставу.

З усіх питань щодо замовлення виробів необхідно звертатися до одного менеджера, який взяв ваше замовлення, це допоможе уникнути втрати інформації, а також виникнення подальших суперечностей і створення спірних питань.


зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map