Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

По брендам

Рекламний промо-одяг


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Для чого призначений рекламний промо-одяг

Наша компанія займається пошиттям і розробкою різних типів рекламного промо-одягу, для проведення акцій, презентацій та інших заходів рекламного характеру. Рекламний одяг необхідний для підвищення впізнаваності бренду і повинна максимально відповідати корпоративному стилю компанії: корпоративним кольорам, їх співвідношенню, пропорціям, основними лініями, а також брендуватися логотипами компанії.

Які завдання ставляться при виготовленні рекламного промо-одягу

Рекламний промо-одяг вирішує ряд різних питань, таких як: у що одягнути своїх співробітників або корпоративний стиль компанії, а також презентабельність співробітника, питання реклами, як альтернативний вид динамічної реклами, і додатковий спосіб залучення нових клієнтів, а іноді питання захисту своїх співробітників від впливу шкідливого або дратівливого зовнішнього впливу, такого як погодні умови, робота з продуктами громадського харчування або робота співробітників з шкідливими для людини речовинами, наприклад співробітники що працюють з лакофарбовими речовинами і технічною хімією.

Типи рекламного промо-одягу

Поширеними типами рекламного промо-одягу є: футболки, кепки, теніски, фартухи, передники, вітрівки, накидки, жилети, торби, краватки і халати, а також різні їх варіанти комплектації, з нанесеними на них логотипами компанії. Також рекламний промо-одяг робиться і розробляється на замовлення за індивідуальними запитами, це пошиття різних дизайнів: халатів, накидок, жилетів, фартухів, футболок, фартухів, головних уборів і різноманітних сумок, торб.

Замовлення рекламного промо-одягу

Для того щоб зробити замовлення на купівлю виробів, достатньо написати нам листа із зазначенням типу виробу, його розмірної сітки (кількість і розміри кожного типу виробу), необхідні кольори а також прикріпити до листа логотип необхідного нанесення або вишивки, його розміри і розташування. У короткі строки наш менеджер зв'яжеться з вами для узгодження деталей і пропозиції варіантів. Менеджер який з вами буде спілкуватися, це менеджер який веде ваше замовлення від початку і до кінця, а також ваш особистий помічник з усіх питань стосовно даного замовлення. Такі питання як: подання пропозиції, розробка, доопрацювання та затвердження схематичних макетів, питання оплати, відвантаження та документообігу. Завдяки зв'язку з однією людиною, компетентною у всіх питаннях, вдається виконувати замовлення максимально швидко і без похибок.

На кого розрахований одяг для реклами?

Одяг для реклами повинна мати максимальній огляд потенційними клієнтами Вашої компанії і тому його краще застосовувати для промо-акцій, співробітників торгових залів та інших масових типів заходів. Наприклад людина роздає листівки на вулиці краще запам'ятовується в корпоративному одязі, а співробітник торгового залу або кафе, має велику привабливість для відвідувачів і покупців.

Пошиття одягу для реклами

Ми виконуємо пошиття одягу для реклами з різних матеріалів і різних конфігурацій, необхідною кількістю кишень, а також інших необхідних деталей, як: блискавки, стяжки, люверси, ґудзики, липучки та ін. Рекламний одяг також розробляється під погодні умови в яких він буде застосуються, наприклад утеплені жилетки, вітрівки на підкладці, куртки для зимових умов або футболки теніски, накидки, кепки для літніх сезонів.

Замовлення одягу для реклами

У нас можна замовити одяг для реклами а також брендировать логотипами, такими як: шовкографія, плівка і виконати вишивку на них. Для розрахунку вартості необхідного Вам замовлення, досить відправити нам на пошту лист із зазначенням кількості виробів, їх кольорів, розмірів, а також при необхідності прикріпіть логотип з його розмірами і типом нанесення. Наші менеджери дадуть відповідь в найближчі години, для узгодження деталей замовлення, а також вартості і термінів виконання. Відносно документальних питань, ви також можете звертатися до менеджера ведучому ваше замовлення.


зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map