Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

По брендам

Рекламний одяг


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Ми як рекламно-виробнича компанія, пропонуємо пошиття корпоративного одягу (промо- та спецодяг), для рекламних і захисних цілей. У нас великий вибір різних виробів, для всіх необхідних потреб: футболки, теніски, кепки, толстовки, вітрівки, торби, реглани, краватки, халати, жилети та багато іншого, також з них можна робити повні комплекти: промо-співробітників, офісного персоналу, обслуговуючого, а також різні типи робочого персоналу. Ще в наявності є готові типи продукції: футболки, теніски, толстовки, вітрівки, кепки та ін.

Рекламний одяг призначена для проведення різних заходів, подій і свят, таких як: промо-акції, презентації, ярмарки, виставки, BTL, кейтиринги, корпоративи, концерти, виступи, спортивні турніри та багато іншого.

Ще дані вироби використовуються для дотримання корпоративного стилю компанії, охайності співробітників і обслуговуючого персоналу: ресторанів, готелів, магазинів, кафе, мегамаркетів, торгових центрів, а також багатьох інших.

Рекламний одяг значно дешевше і ефективніше в порівнянні з іншими типами, оскільки перебуває на рівні очей відвідувачів, має динамічний характер, тривалий термін застосування, можливість широкого охоплення аудиторії і потенційних клієнтів, відсутність прив'язаності до одного місця, щомісячних витрат як у рекламних майданчиків і відповідно низька вартість.

Рекламний одяг її розробка і пошиття

Виготовлення рекламного одягу, можна виконати з різних матеріалів: тканин, ниток, фурнітури, і застосуванням різних деталей, для оформлення та поліпшення функціональних характеристик: кишені, клапани, стяжки, шлейки, зав'язки та ін.

Для пошиття більшості типів виробів використовуються, такі матеріали як: кулірна гладь, лакоста, вісконті, інтерлок, саржа, габардин, дюспо, грета, болонья, також можна використовувати інші необхідні матеріали. Всі типи тканин відрізняються щільністю, плетінням нитки, складом тканини, тактильними й іншими властивостями, а також вартістю.

Розробку і пошиття рекламного одягу, можна виконувати на підставі корпоративного стилю, основних кольорів, форм, ліній, пропорцій, присутніх на логотипах компанії. Також виробам можна надати більшого акценту і контрасту застосовуючи різні кольори, ниток, фурнітури, окремих елементів або ділянок крою, що в сумі збільшує залучення уваги відвідувачів і клієнтів.

Рекламний одяг з нанесеннями

Всі типи текстилю можна брендувати логотипами та зображеннями, такими способами як: шовкотрафаретний друк, нанесення термоплівок, термотрансферні нанесення, друк сублімацією, ще на виробах можна робити вишивку, брендувати пришивними шевронами і бірками.

Нанесення можуть мати різні розміри, кількість і розташування на виробі: кишені, клапани, на всі груди, ліву грудь, спині, рукавах, вздовж кантів і інших необхідних місцях.

Рекламний одяг з логотипами дозволяє визначати приналежність співробітників вашої компанії, тим самим виділяючи їх з маси інших копаній та їх співробітників, що особливо актуально, коли кілька організацій працюють на одній торговій або офісної площі.

Рекламний одяг її замовлення

Замовити рекламну одяг можна по телефону та електронною поштою, які вказані на даному сайті в розділі "контакти". Для уточнення деталей краще зв'язатися з нашим менеджером по телефону, але запит на прорахунок необхідно робити в структурованому, письмовому вигляді, у змісті листа вказати: кількість, розміри, кольори, використовувані матеріали, розміри логотипів та їх розташування, а також прикріпити технічні макети та логотипи у векторних форматах, в заголовку потрібно вказати "рекламний одяг" і тип виробів.

З усіх питань щодо замовлення, потрібно звертатися до одного менеджера, ведучого ваше замовлення, це допоможе уникнути втрати даних, а також виникнення подальших розбіжностей. Також всі типи текстильної продукції, можна замовити тільки оптовими партіями.

Для узгодження і затвердження: зразків тканин, матеріалів, нанесень і вишивок, а також готових типів продукції, ви можете домовитися з нашим менеджером в будь-якому для вас зручному місці і необхідний час. Зразки можуть бути залишені вам, для узгодження їх з вашим начальством, під грошову заставу.


зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map